Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pokusy o přihlášení WordPress

20. čvc 2018 15:17 #136687
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Martin70 napsal: Ahoj. Mám dotaz. V dubnu jsem udělal pro jednoho klienta novou prezentaci. Ta stará byla nějaká historická z roku tak 2010 a ve WordPressu myslím nebyla. Nicméně nyní se mi tam cca 50x za den zkoušejí lidi (z celého světa) přihlašovat adresou .../wp-login.php - což je předpokládám přihlášení do WordPressu. AdminTools to vyhodnotí jako 404 Shield a chodí mi maily a už mě to otravuje - každý den 50 mailů.

Nenapadá vás někoho jak to vyřešit? Co kdybych dal do htaccess přesměrování z této adresy na nějakou existující stránku na tom webu?


Nemas web na Ebole? Mam weby na X hostinzich a tento problem mam jen na Ebole a jen na 1 webu. Nemuzu prijit na to, proc si vybrali jen tento web.

20. čvc 2018 15:19 #136688
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

H13 napsal: To jsou takzvaní hloupí roboti, co prostě zkouší pořád dokola nějakou adresu bez ohledu na to, co jim server odpoví a co na serveru vlastně běží.

Pro server je pak nejlepší odpovědět s nejmenší možnou námahou, tedy na úrovni serveru - apache pokud to jde, a když ne, pak bych asi udělal ten php script a dal tam "statickou" 404 - prostě, aby to bralo co nejmenší výkon serveru - do doby než ten nějaký hloupý robot dostane jiný úkol.


Pokud je to jak rikaz, proc ostatni weby na joomle na stejnem hostingu i IP tento robot vynecha? Vynechal i vsechny dalsi weby na jinych hostinzich. Mne to dela na jednom jedinym webu a nejak neverim tomu, ze by robot objevil jen ten 1.

20. čvc 2018 15:51 #136689
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

radek178 napsal: Nemas web na Ebole? Mam weby na X hostinzich a tento problem mam jen na Ebole a jen na 1 webu. Nemuzu prijit na to, proc si vybrali jen tento web.

Ne, na Ebole to nemám. Mám Multihosting u Active24 a mám asi 4 Multi x 10 serverů, cca 40 prezentací. U ostatních webů se taky občas něco objeví, ale ne v takové míře a ne výhradně ../wp-login.php. Tato firma to měla původně někde jinde, já jim udělal nový web a hosting jsem přidal pod svojí správu k Active24 a řekl jsem jim DNS adresy a oni to na mě nasměrovali.

20. čvc 2018 15:57 - 20. čvc 2018 15:57 #136690
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ještě bych od minulého tvůrce mohl zjistit v čem to bylo dělané, ale na 90% si myslím že to ve Wordpressu nebylo. To byla prezentace tak z roku 2010 (odhad).

20. čvc 2018 16:05 #136691
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
A jaká je doména toho webu?

MaK.

--- -- -

20. čvc 2018 16:27 #136692
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

Powered by Fórum