Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

PROJEKT prosim o pomoc

10. čvc 2018 21:04 #136610
Odpověď od H13
Admin

Jediné co jsem pochopil je, že se jedná o úpravu Book it! od Artio.


Tak to už se dostáváme ze 4% na 6% :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

11. čvc 2018 00:05 #136611
Odpověď od Cufe
Admin
Trochu asi off topic, ale nedá mi to: Nějak nechápu, když vůbec pampalili neví, která bije, proč si nechá takový projekt zadat, repsktive, proč na to kývne...(šéfovi, komukoliv jinému) Pokud něco neumím nebo nejsem 100% přesvědčen, že to mohu zprostředkovat, nedělám to. To není jen o Joomla, to je o životě. Každopádně kvituji, že infa je dost málo.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

11. čvc 2018 09:08 #136612
Odpověď od Lukáš
Uživatel
Můžu vám poslat filesystem a k tomu databazi , ted´ jde oto jestli vám to k něčemu bude .

11. čvc 2018 11:31 - 11. čvc 2018 11:33 #136614
Odpověď od Bong
Moderátor
Soubory k nicemu nebudou, kdyz nam nereknete co vlastne chcete.

Takze jestli tomu rozumim, tak v komponente Book it! se sice k polozkam da priradit pole locations, ale to nechcete pouzivat a chcete uplne nove pole locations a podle nej vyhledavat namisto soucasnych locations.

V cem soucasne locations nevyhovuji, ze je nutne je az takto vytvaret znova?
Pouzivate posledni a placenou verzi rozsireni?
Upravami prijdete o moznost aktualizace rozsireni, vite to?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. čvc 2018 14:10 #136615
Odpověď od Lukáš
Uživatel
((Do nastaveni bookable item pridat novy nepovinny field, kde se vybere N pick up locations ze seznamu locations, ktery je na Configuration/Locations.))
Toto jsem už úspěšně udělal. :) aspoń něco..

Powered by Fórum