Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca Gallery - śtítky

21. kvě 2018 12:04 #135790
Phoca Gallery - śtítky od Petr
Začátečník
Ahojte,
pracujete někde ve Phoca Gallery se štítky u obrázků?

Vytvořil jsem si ve štítkách 2 ukázkové ale když je chci přidat k nějakému obrázku tak je to na nanačte, zkoušel jsem i jeden nastavit na Český jazyk a jeden na všechny.

21. kvě 2018 12:33 #135791
Odpověď od Petr
Začátečník
Tak moje chyba, Phoca Gallery využívá svoje štítky.

H13: Honzo a když se ty fotky otagujou dají se i nějak vyhledat podle toho štítku?

21. kvě 2018 15:57 #135810
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, ano, ale:

- dají se zobrazit v "category view" všechny fotky co mají nějakej tag
- ale tagy nelze kombinovat (tedy lze filtrovat vždy pouze jeden tag)
- zatím není ani modul pro tagy ani místo, kde by se zobrazoval odkaz na zobrazení fotek podle tagu, takže ten odkaz se musí vytvořit manuálně (což tení zase tak složitý, místo ID, které zobrazí id kategorie, se vloží TAGID, které pak zobrazí všechny fotky s tagem číslo X)

Pokud by bylo zapotřebí složitější filtrování, rozhodně bych doporučil spíš Phoca Cart než Phoca Gallery, protože tam to filtrování je na úplně jiný úrovni (tagy, kategorie, atributy, specifikace, cena, ... - vše lze kombinovat). Phoca Cart stejně jako Phoca Gallery využívá náhledy obrázků, takže po nějaké úpravě CSS lze Phoca Cart použít i jako galerii. :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

22. kvě 2018 06:25 - 22. kvě 2018 06:27 #135829
Odpověď od Petr
Začátečník
V category view na frontendu?

Potřeboval bych to v backendu kvůli GDPR ať si můžu tagovat fotky a v případě že někdo odvolá souhlas a bude na fotce jako jednotlivec ať ho můžu smáznout.

Powered by Fórum