Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Taby do článku

06. úno 2018 15:58 #134084
Taby do článku od Radek Malík
Nováček
Zdravím. Protože jsem potřeboval do článku umístit záložky, nainstaloval jsem si free plugin https://extensions.joomla.org/extension/tabs-and-sliders/. Podařilo se mi to upravit tak jak jsem potřeboval nicméně se vyskytl takový docela malý problém, který mě ale nevýslovně vytáčí. Kdykoliv si danou stránku se záložkami otevřu, otevře se mi vždy s čtvrtou záložkou místo s první. Absolutně netuším co s tím, protože samotný plugin nemá žádnou možnost nastavení pořadí záložek. Nevěděli byste, kde bych měl hledat chybu? Předem děkuji za vaši ochotu a rady.
Přílohy:

06. úno 2018 16:16 #134085
Odpověď od Bong
Moderátor
Při prvním načtení stránky se článek otevírá správně. Při dalším, nebo opakovaném (pokud nebyla vyčištěna mezipaměť prohlížeče) se článek otevírá na naposledy otevřené záložce...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. úno 2018 16:20 #134086
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Aha, tak to asi bude chyba u mě, jak pořád načítám jednu stránku několikrát pro potřebné úpravy. Díky.

07. úno 2018 08:18 - 07. úno 2018 08:18 #134095
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Tak nakonec ne. Zřejmě to bude vlastnost tohoto pluginu. Abych to upřesnil. Nad stránkou, kde jsou umístěny tyto záložky je ještě jeden rozcestník, "stránka" se záložkami. Když na této první straně zvolím třeba druhou záložku a poté dám načíst tu web stránku, kde to blbne "tím, že její odkaz ručně vložím přímo do adresního pole prohlížeče" tak se mi otevře rovnou s druhou záložkou. Když na první stránce zvolím třetí záložku a zvolím stejný postup, otevře se mi stránka s třetí záložkou atd. Tzn. že plugin si zřejmě pamatuje u předchozí stránky, na které byl záložce a byť jsou taby na jiné stránce, chová se k nim, jako už by takhle byly otevřené. Protože se jedná o free verzi a existuje i placená, je možné, že tam už to bylo odstraněno. Zkusím se pozeptat autorů.

Powered by Fórum