Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problém s javascriptem

29. led 2018 12:08 - 29. led 2018 12:15 #133973
Problém s javascriptem od petrkub
Návštěvník
Dobrý den,
vyskytl se mi problém na stránkách. Co jsem zkoumal tak to asi dělá jQuery, ale nevím jak přijít na to, kde chyba vzniká. Když si dám ve firefoxu konzoli a dám zobrazit chyby tak se nejdřív neukazuje a třeba po 10s tam vyběhne chyba: TypeError: jQuery(...).fancybox2 is not a function. Jde o to že když v modulech v modulu AcyMailing Module dám zobrazovat podmínky
Newsletteru v popup okně tak se modul přestane na stránce zobrazovat a zobrazí se pouze jeho nadpis a přestane fungovat přidání do košíku na hlavní stránce a přestane fungovat košík, nejde odeslat objednávku. Můžete to i vyzkoušet, stránky jsou testovací. Díky.
obchod.i-nehty.cz


Přílohy:

29. led 2018 12:31 - 29. led 2018 12:35 #133974
Odpověď od Bong
Moderátor
Na stránce máte víc než 20 js skriptů... to bych se divil kdyby se to někdy nepopralo.

Hledejte na internetu něco jako "jQuery.noConflict joomla" a něco s tím udělejte.
Třeba zkuste zkuste plugin jQuery Easy, který vám s tím pomůže.

Těch chyb tam máte více.



I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:

29. led 2018 13:49 #133975
Odpověď od petrkub
Návštěvník
plugin jQuery Easy jsem už zkoušel, ale asi ho neumím nastavit, jelikož to nepomohlo. Zkusím pohledat tu frázi na internetu, díky za další nasměrování. Bádam nad tim ž jakou dobu a stále nemůžu přijít co to způsobuje. To sem už zkoušel vypnout všechny pluginy a moduly a stále nic.

Powered by Fórum