Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jiný font - Joomla 3.8

27. led 2018 19:31 #133964
Jiný font - Joomla 3.8 od Jede
Návštěvník
Dobrý večer, protože se s Joomla redakčním systémem teprve seznamu, rád bych Vás požádal o radu.

Vybral jsem si z Google Fonts styl písma, který obsahuje znaky s diakritikou pro psaní českého textu. Rád bych ho nyní aplikoval na své stránky. A protože mám objednané knížky o Joomla a ty mi přijdou až v následujícím týdnu tak bych se chtěl zeptat, zda někde nenajdu stručný návod jak na to?

Děkuju uctivě.

28. led 2018 10:10 #133965
Odpověď od Bong
Moderátor
Úprava vzhledu webu postaveného na Joomla! je záležitostí úpravy konkrétní šablony a to už je jiná záležitost než administrace redakčního systému. A nejsem si jist, že informace o úpravách šablony vzhledu najdete v nějaké příručce o Joomla. Tedy pokud nemáte na mysli Joomla! Vytváříme a upravujeme šablony od Angie Radtke.

Pro toto potřebujete zpravidla alespoň základní znalosti úprav CSS, PHP,... a univerzální návody nenajdete...
Pokud chcete nějakou konkrétnější radu okolo vzhledu a úpravy šablony. Musíte se také konkrétně ptát a nejlépe také poskytnout odkaz na stránky, kde je to možné vidět.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jede

28. led 2018 14:08 #133966
Odpověď od Jede
Návštěvník
Dobrý den, takže pro začátek zůstaneme jen u základních písmen. Děkuji za odpověď. Později až se v tom budeme hrabat tak třeba přineseme nějaké zajímavosti pro váš web.

Moc děkujeme za vytvoření účtu.

28. led 2018 22:07 #133969
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Nevzdávejte to hned. Záleží jakou máte šablonu. Některé šablony umí přímo zadat google písmo.

Powered by Fórum