Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Addons Social_share

16. led 2018 16:42 #133829
Addons Social_share od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Dobrý den..
..vložil jsem do stránky doplněk sdílení v sociálních sítích a po spuštění se objevilo upozornění ..
Warning: file_get_contents( count.donreach.com/ ?
url=http://www.proksova.cz/index.php&format=jsonp&providers=all): failed to open stream:
HTTP request failed! HTTP/1.1 530 in
/data/web/virtuals/175507/virtual/www/components/com_sppagebuilder/addons/social_share/site
.php on line 248
..evidentně se jedná o nějakou registraci či autentizaci sociálního rozhraní Api. Nicméně proces registrace mi připadá velmi složitý a postup nelogický. Existuje prosím nějaký návod jak na to "odLesa".? :) Děkuji
Přílohy:

16. led 2018 19:25 - 16. led 2018 19:28 #133833
Odpověď od Bong
Moderátor

StavTym napsal: ...registrace mi připadá velmi složitý a postup nelogický. Existuje prosím nějaký návod jak na to "odLesa".?

Ne. Prostě se s tím smiřte. Postupujte dle dokumentace k vaší sociální síti. Od toho dokumentace a nápovědy jsou.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

31. led 2018 04:11 #133987
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
Dobrý den.. Potřeboval bych nějak pomoct se sepsáním řádku kvůli autorizaci API Key pro všechny sopciální sítě pro addons social_share. O Api klíč jsem požádal na donreach.com/social-api/ a byl mi vystaven klíč
API Key f668e635774745f55106e79389b2bf89
Host free.donreach.com
a že bych si jej měl autorizovat podle návodu ..na stránce donreach.com/docs/social-api/getting-started/ ... Make a request
Open a new terminal window and enter the following, inserting your API key and host:
curl -X GET -H "Authorization: YOUR_API_KEY" "https://YOUR_API_HOST/shares
providers=facebook,twitter,google&url=http://9gag.com/"
..ale tady moje schopnosti končí. Nevím jak text upravit ani kam jej potov vložit. Vyzkoušel jsem snad všechny možné možnosti ale bez úspěchu. Jestli bych si tímto mohl dovolit požádat o pomoc. :)

31. led 2018 15:42 #133989
Odpověď od Bong
Moderátor
Používáte Joomlu. Používejte tedy rošíření pro ni určené.
Pokud si tam chcete naroubovat něco cizího, pak to musíte umět a i tak si zaděláváte na případné problémy.

Podívejte se na extensions.joomla.org/ tam je rozšíření pro social share nepřeberné množství, jen si vybrat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: František Ohlidal

31. led 2018 18:34 #133994
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
.. ale to je originál doplněk ze šablony kterou používám .. addons social_share akorát vyžaduje Api Key pro sociální sítě a v php scriptu je uvedeno že se požaduje social all key od donreach.com. Tak jsem získal klíč pro všechny sítě .. údajně a je potřeba jej autentizovat a to se svýma vědomostma nejsem schopný. :)

01. úno 2018 09:40 #134005
Odpověď od František Ohlidal
Pokročilý uživatel
.. tak podle korespondence poskytovatel API klíčů pro sociální rozšíření je údajně dočasně jaksi dlouhodobě mimo hru. :( Nechápu tedy proč na jeho služby odkazuje šablona od Joomshaper aktualizovaná vloni v prosinci ve svým addons.php : :O

Powered by Fórum