Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Logo na titulní stránce

30. srp 2011 00:02 #79117
Logo na titulní stránce od RN
Uživatel
Zdravím,

vím, že tato otázka sem zřejmě nepatří, ale nevím, kde se zeptat, tak se na mě pls nezlobte.

Potřeboval bych poradit s tím, jak v Joomle 1.0 přidám na titulní stranu logo(banner) s odkazem, který po kliknutí zobrazí spřátelenou stránku. Které bude umístěné na levé straně pod menu.

Jsem v Joomle začátečník a dostal jsem za úkol spravovat web v Joomla 1.0


Předem velice děkuji za odpověď.

30. srp 2011 00:27 #79118
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
UF :woohoo: 1.0 ?
Pokiaľ si spomínam tak v administrácii s položke moduli-webstránka je možnosť "Nová položka" (alebo tak nejak) a tá by mala fungovať tak ako v J! 1.5 mod custom.
Cez editor vložíte obr. resp. logo a nalinkujete na ten web.
Prípadne sa poobzerať po moduli na bannery extensions.joomla.org/ ale bude to fuška.
PS: Nebude lepšie prejsť na novšiu verziu J! ?

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

30. srp 2011 07:49 #79120
Odpověď od Bong
Moderátor
Moje oblíbená Joomla :-). Ale fire150 si také vzpomíná dobře, možnosti pro vkládání-zobrazení banneru jsou prakticky totožné s J1.5. Jen ten mod_custom se jmenoval User.
Můžete s klidem začít studovat verzi 1.5, verze 1.0 je na správu podobná. Alespoň budete mít následně jednodušší přechod...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum