Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomlaportal.cz verze 3.0

21. zář 2009 22:26 #49650
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
pri psani PM je v adresatovi spatne cestina, pokud jeho nick obsahuje české znaky

Joomla! pro každého

21. zář 2009 22:27 #49651
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zapoměl jsem button přidat do šablony. :blink: Už je to ok, zaznamy mužete upravovat v detailu.

21. zář 2009 22:37 #49652
Odpověď od Linelabcz
Admin
David Prchal napsal:

Nevím proč, ale jv detailu stránek v meta tagách je místo joomlaportál - pouze jomlaportal asi to bude jenom překlep - jinak v pohodě...


jooomlaportal ,jomlaportál ,jomla atd... to jsou úmyslné překlepy samozřejmě. Možná by si se divil kolik návštěvníků obecně na překlepy chodí na web. Ale nestačí je uvést jen v metakeywords...

21. zář 2009 23:36 #49654
Odpověď od David Prchal
Uživatel
Fenris napsal:

2 David Prchal...
Hele, u mě se za nic neplatí, co to tu vykládáš..??..... :laugh:
A že jsem tak zvědav, ono není možno ve zdejší Sobině editovat vlastní záznamy?


Ahoj Fenri ...

Zatím jsem editaci záznamu nenašel....

A nenapsal jsem, že se u Tebe platí, ale jestli se dá i za příplatek přidat logo nebo editovat záznam jako u tebe na webu...

:dry: špatně napsáno, ale v dobrým myšleno ;) Jestli jsem se Tě dotkl omlouvám se ...

pouze jsem dával Tvůj portál jako příklad - promiň :P

22. zář 2009 07:26 #49659
Odpověď od Karri
Návštěvník
To byl ftip - bez obav, nejsem dotčen ;)
Krom toho, stejně mnohá tato rozšíření (katalog, ankety, vícejazyčnost, atd) k poslednímu září vypínám... :)

22. zář 2009 07:33 #49661
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
jakpakto?

a ja se chtel zrovna do katalogu pridat ;)

Joomla! pro každého

Powered by Fórum