Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zápis do aplikací katalogu CZ JED

17. čvc 2022 07:38 #146663
Zápis do aplikací katalogu CZ JED od Rudolf
Joomla Expert
Prosím jak funguje tato služba?

Odeslal jsem 4 rozšíření a ani po 12 dnech nejsou viditelné - zatímco Phoca, Platiti a N3T bly schváleny ihned, produkty od MiniJoomla nejsou.

To na Joomla.org, kde jim to tradičně trvá, již rozšíření schválili a jsou k dispozici. A to navíc kontrolují kód, což zde samozřejmě není součástí.

Snad nejde o záměr úmyslně zobrazovat jen vybrané rozšíření, zatím to tak působí :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. čvc 2022 16:37 #146667
Odpověď od Cony
Moderátor
Rudo, můj poslední zápis taky už nějakou dobu visí ;) František je možná na dovolený, nebo nestíhá... Nestálo by za to delegovat nějakého moderátora?

17. čvc 2022 16:55 #146668
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Aha tak to se omlouvám a beru zpět, ale měl jsem pocit že Rich snipets pro PhocaCart jsem dával současně s Gopay pro Phoca Cart a to tam je a Rich Snippets ne.

Moderátor by byl fajn, František říkal že si mohu produkty upravovat v katalogu, že nám dá práva, bohužel po odeslání požadavku nemám nad nimi kontrolu, nepřijde email, nevím jak je znovu editovat, nevidím je na svém účtu, nic...

Ale logicky by to mělo jít - aspoň Edit my own., produkty jsou přece jako Joomla články, aspoň základ je z nich naprogramovaný.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. čvc 2022 18:28 #146669
Odpověď od Cony
Moderátor
Rozšíření jsou jako produkty Phoca Cart, tam zatím práva řešená nejsou (ale je to v běhu :P)

20. čvc 2022 10:09 #146676
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Rudo, jeidný zápis do katalogu ke zveřejnění je n3t Copylink. Zdá se, že si přidal zápisy zrovna v době kdy nefungoval formulář. Přidej prosím rozšíření pro Joomla 4 znovu.

20. čvc 2022 11:00 - 20. čvc 2022 11:01 #146677
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
A on nefungoval před měsíce a stejně tak nefungoval před 5 dny?
jak to poznám že nefunguje, když se po vložení refreshne stejný formulář, všechny po,e se vyprázdní a zůstane jen červené pole na typ zápisu, který byl prokazatelně vyplněný?
Nerad bych po každé ti volal - nejde po vložení zobrazit nějakou děkovnou zprávu nebo přesměrovat nebo mi poslat email?

Já myslel že to chodí email a ty to pak finálně schvaluješ....

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum