Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chytré hledání - problém s indexováním

04. zář 2012 10:26 #96920
Dobrý den,

na svém webu používám chytré hledání. Před nedávnem jsem naindexoval celý obsah a vše fungovalo perfektně. Od poslední indexace proběhlo na webu spoustu změn, nějaké články přibyly, nějaké jsem smazal, a proto jsem se rozhodl veškeré indexované položky smazat a naindexovat znovu. Smazání proběhlo bez problémů, což už se ovšem nedá říct o opětovném indexování. Web se tváří, jakože indexování probíhá (viz příloha), ale nechal jsem to v takovém stavu skoro 5 hodin a výsledek žádný. Když to zruším, mám v seznamu naindexováno pouze 24 položek, což zdaleka není vše...

Neví prosím někdo, čím by to mohlo být?

Děkuji moc :)
Přílohy:

04. zář 2012 11:09 - 04. zář 2012 11:13 #96922
Odpověď od Bong
Moderátor
Rady z podobného problému jste vyzkoušel? www.joomlaportal.cz/index.php/forum/65-o...chytre-hledani#95480

Co váš hosting? Stráví nějaké delší hrabání se v databázi?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. zář 2012 18:43 #97173
Odpověď od Mirek
Začátečník
Hosting mám u Savany, ale jsem spíše začátečník, takže hosting by další hrabání se v databázi možná zvládl, ale nevím, jestli to zvládnu já :)

Jinak v phpmyadminovi jsem zaškrtl všechny tabulky v databázi, dal jsem opravit a výsledek je takový, že u všech tabulek mi to píše OK, kromě dvou:
web.xgbce_finder_tokens repair note The storage engine for the table doesn't support r...
web.xgbce_finder_tokens_aggregate repair note The storage engine for the table doesn't support r...

22. zář 2012 12:30 #97841
Odpověď od Mirek
Začátečník
Nenapadá Vás tedy prosím, čím by to mohlo být? Děkuji :)

22. zář 2012 12:50 #97843
Odpověď od Bong
Moderátor
Plugin pro chytré hledání máte povolen?

Zkuste si ty chyby: "_finder_tokens repair note The storage engine for the table doesn't support r..." vyhledat na Google.

Jinak pokud nejdou tabulky opravit, máte možnost je smazat a následně vytvořit v administraci Správce rozšíření: Kontrola databáze - Opravit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. zář 2012 22:37 #97887
Odpověď od Cony
Moderátor

mira25 napsal: web.xgbce_finder_tokens repair note The storage engine for the table doesn't support r...
web.xgbce_finder_tokens_aggregate repair note The storage engine for the table doesn't support r...

To je v pořádku Tyto dvě tabulky jsou tabulky vytvořené jen v paměti (typ MEMORY), nepodporují repair.

Zkuste si v nastavení komponenty Chytrého hledání na záložce index nastavit hodnotu Velikost dávky indexace na něco nižšího než je výchozích 50.

Powered by Fórum