Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chybějící titulek v Seznamu kategoriíí

20. úno 2012 11:57 - 20. úno 2012 11:59 #90071
Chybějící titulek v Seznamu kategoriíí od Jarda Kozel
Začátečník
Nevím jestli je to chyba, či nikoli. Provedl jsem migraci z 1.5 na 2.5 (o tom jsem psal tady jinde v diskuzi) a po vytvoření odkazu typu "Seznam kategorií" mi na stránce s tímto seznamem místo českého textu "Filtrovat podle titulku" objevilo "COM_CONTENT__FILTER_LABEL".
Nejsem programátor, tak jsem jen zkoumáním objevil, že (aspoň u mně) je chyba v souboru: components\com_content\views\category\tmpl\default_articles.php - kde na řádku 40 je toto:
<label class="filter-search-lbl" for="filter-search"><?php echo JText::_('COM_CONTENT_'.$this->params->get('filter_field').'_FILTER_LABEL').'&#160;'; ?></label>.
Když to změním na toto: <label class="filter-search-lbl" for="filter-search"><?php echo JText::_('COM_CONTENT_TITLE_FILTER_LABEL').'&#160;'; ?></label> je vše OK.
Je chyba někde u mně, nebo v samotné J!2.5?

Verze J! jsou resp. byly aktuální.

Doufám že jsem to popsal srozumitelně. Nemůžu sem hodit odkaz na web, protože je na vnitřní síti.
Díky za odpověď.

EDIT: oprava textu

Powered by Fórum