Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problémy so stránkou

25. bře 2019 10:56 #139555
Problémy so stránkou od Andrea
Nováček
Pekný deň, nechápem, čo sa stalo, stránka dvojickovo.sk mi funguje už niekoľko rokov bez problémov a teraz mi tam vyhadzuje toto. Vôbec neviem, čo s tým, nedá sa mi prihlásiť ani do administrácie. Poradí niekto? Ďakujem.

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/html/dvojickovo.sk/public_html/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 96 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/html/dvojickovo.sk/public_html/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 97 Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/html/dvojickovo.sk/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/html/dvojickovo.sk/public_html/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 31 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/html/dvojickovo.sk/public_html/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 32  Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/html/dvojickovo.sk/public_html/plugins/system/joomessLibrary/joomessLibrary.php on line 411

25. bře 2019 12:40 #139556
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Je tam toho rozhodně víc než píšete - feed , facebook, mavik, ...
Buď vám hosting změnil verzi php (což podle příspěvků zde se stává) a vaše stará Joomla toto nepobrala, to je ta lepší varianta. Nebo vás našel nějaký "skotačivý" robot a máte web napadený.
Zkontrolujte si verzi php případně obnovte poslední zálohu (snad jí máte).

25. bře 2019 14:45 #139559
Odpověď od Andrea
Nováček
to by som vedela obnoviť, keby som sa vedela dostať do administrácie. skúsim sa ešte spýtať na to PHP.

25. bře 2019 15:33 #139560
Odpověď od Andrea
Nováček
Vymazala som celý web a nahrám ho znova, ale mám jeden problém, v total comanderi sa mi nedá vymazať jeden súbor, zrejme kvôli tomu mi robilo tento problém, predtým tam určite nebol, neviem, či to nie je nejaký vírus, zrejme áno, preto sa mi nedá nijako odtiaľ vymazať. Vie mi niekto poradiť, ako to vymazať? Je to pod takýmto názvom: uddeIM JoomSEF Plugin - Denis Duli‡i.URL.

25. bře 2019 15:38 #139561
Odpověď od H13
Admin
Pokud ti nejde smazat soubor, pravděpodobně by jsi měla dostat nějakou chybu, z který zjistíš, proč nejde smazat.

Tipnul bych, že se ho snažíš smazat pomocí FTP účtu (tedy vlastník je FTP účet) a ten soubor byl např. vytvořen někým jiným (ať už to byl PHP skript, či jiní účet) a teď ti to prostě nedovolí smazat "cizí" soubor.

Tedy je potřeba zjistit, kdo je vlastníkem souboru a jaké vlastnictví má tvůj FTP přístup.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. bře 2019 16:24 #139563
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud nejde smazat v TC je mozno jej smazat v net2ftp, ktery zpravidla poskytuje hosting. V pripade Joomla3 staci pouzit Phoca Commander.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum