Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zarovnání třech buňek

11. lis 2015 13:42 #124502
Zarovnání třech buňek od Martin
Uživatel
Dobrý den,

prosím o pomoc. Již se zkoušel vše co jsem našel (včetně fóra na těchto stránkách), ale nevím si rady jak udělat, aby okna na stránkách www.akontado.cz (spodní-aktuality, termíny a kontakt) byly stejně velká na výšku.

Předem moc děkuji za jakoukoliv pomoc, je mi jasné, že to bude prkotina

11. lis 2015 14:57 #124506
Odpověď od Cony
Moderátor
Nejjednodušeji tak, že jim nastavíte v CSS fixní výšku, např.
Code:
#bottom123 div.module > div { height: 250px; }
Mimochodem tato deklarace, kterou máte v souboru modules.css
Code:
div.module div { background-image: url(../images/modules/module-rb.png); background-repeat: no-repeat; background-position: right bottom; }
je nesmysl, nastavuje pozadí všem elementům div v každém modulu, změňte si jí na
Code:
div.module > div
Poděkovali: Martin

11. lis 2015 15:07 #124507
Odpověď od Martin
Uživatel
Super, moc děkuji za pomoc. Nyní se zobrazuje jak jsem požadoval ;)

11. lis 2015 15:57 - 11. lis 2015 15:58 #124510
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste při zadávání fixní výšky také počítat s tím, že například v modulu aktualit budete mít více dlouhých (na více řádků) titulků, aby vám to v budoucnu nelezlo "za roh".
Také bych zapřemýšlel o použití Jevents pro události. Do vaší šablony příliš nepasuje. Zkuste něco jiného, třeba iCagenda, ta je vzhledově "přítulnější".

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. lis 2015 13:40 #124641
Odpověď od Martin
Uživatel
Moc moc děkuji, kalendář, který jste mi doporučil je mnohem lepší. Pokud by jste měl ještě nějaké nápady...tak určitě přivítám. Ještě jednou děkuji za Váš čas

Powered by Fórum