Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Registrační formulář

08. úno 2015 14:13 #120078
Registrační formulář od Jaroslav Mezera
Uživatel
Dobrý den, na webu se mi zobrazil i ničeho nic formulář na registraci a jeste na subdomene usb, kterou jsme nikdy nezaložil. Nevíte někdo, co to je a jak se toho zbavit:
usb.betiskadan.com/index.php/joomla/othe...t-views/registration

děkuji

08. úno 2015 14:33 #120079
Odpověď od Cony
Moderátor
Z ničeho nic se neobjevil, byl tam stále. Není jen na subdoméně usb, ale třeba taky na subdoméně jezis-marja-co-to-jeee
Code:
http://jezis-marja-co-to-jeee.betiskadan.com/index.php/joomla/other-componentsremaining-component-views/registration
A na milionu dalších kombinací, které jste schopen vymyslet. Všechny subdomény máte totiž na Joomlu nasměrované (nemusíte je tedy nikde zakládat, prostě existují a fungují).

Co se týče adresy /joomla/other-componentsremaining-component-views/registration - zřejmě jste si při instalaci echal nainstalovat Demo data, a ještě je tam stále máte.
Poděkovali: Jaroslav Mezera

08. úno 2015 14:39 #120080
Odpověď od Jaroslav Mezera
Uživatel
Děkuji za odpověď. A jak se toho formuláře zbavím?

08. úno 2015 15:36 #120081
Odpověď od Cony
Moderátor
1/ smazáním demo dat, která nepotřebujete
2/ Nechete-li mít registraci povolenou zakažte si jí v nastavení uživatelů
3/ Buď si v nastavení hostingu pořešte domény, které Vám mají na Joomlu ukazovat, nebo si nastavte přesměrování všeho co není www na www pomocí htaccess

08. úno 2015 17:03 #120085
Odpověď od Jaroslav Mezera
Uživatel
Data jsem již nějak odstranil. Ale nyní se mi zobrazuje pouze standardní login, jak odstraním tuto stránku?

08. úno 2015 18:16 #120089
Odpověď od Cony
Moderátor
Neodstranil, viz např. www.betiskadan.com/index.php/joomla/
Poděkovali: Jaroslav Mezera

Powered by Fórum