Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Vyřešeno Přehrávání videa

15. říj 2014 12:50 #118452
Přehrávání videa od Ernst
Joomla Expert
Poradíte mi někdo nějaký modul či plugin, který by přehrával videa a měl český překlad?

16. říj 2014 11:58 #118465
Odpověď od Bong
Moderátor
A odkud ty videa jsou? Kde je budete používat a zobrazovat? Bude tam nějaké videogalerie?

V podstatě nic nepotřebujete. Nejčastěji se do článků vkládjí videa z YouTube a dalších zdrojů. Stačí zkopírovat kód pod videem a vložit do článku...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. říj 2014 14:01 - 16. říj 2014 14:08 #118471
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Bude tam galerie videí, jedno video v desítkách MB, ty budou přímo na stránkách.
Na ně se bude odkazovat i z článků. Pokud by byly i větší soubory, dal bych si je na youtube nebo na jiné FTP.
V podstatě jde jen o videa o škole.
Hledal jsem hledal a jako vcelku dobré se mi zdá extensions.joomla.org/extensions/multime...yers-a-gallery/27106
Co bude nutné si budu muset přeložit sám.
Zatím to mám v testu, večer to bude vidět i na www.zs-janskeho.cz

Díky za zájem, pokud znáte nějaký příhodnější modul, rád si nechám poradit.

16. říj 2014 16:48 #118472
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak na www.zs-janskeho.cz/index.php/videa je výsledek k vidění, jen bych poprosil, asi speciálně Bonga, zda by mi neporadil kde hledat, jak přeložit to "Videos" ( www.zs-janskeho.cz/index.php/videa/category/1-tv-13 )

17. říj 2014 11:23 #118480
Odpověď od Bong
Moderátor
Takhle z hlavy neporadím. Ale zjistit to můžete dle vlákna: www.joomlaportal.cz/forum/64-cestina-pro...nakupni-kosik#117080

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Ernst

17. říj 2014 16:20 #118485
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
S tím laděním jazyka je to dobrý tip, to jsem neznal. jsou u toho otazníčky.
Základní pojmy jsem přeložil přepsáním jazyka, protože se jedná jen o pár proměnných, který jsem si zjistil v ini souborech, ale to Videos (počet videí) jsem nikde nenašel, dokonce ani ve zdrojích v php .
Tak jsem to v zobrazení vypnul, ale vrtá mně stále hlavou, odkud se to tam bere.
Na základě naťuknutí od Vás jsem na to přišel. Já přeci pro přepsání jazyka nemusím znát název proměnný, ale mohu přepsat jen to videos

Jazyková konstanta: Videos
Text: Počet videí

Díky za navedení správným směrem

Powered by Fórum