Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak počeštit login a nákupní košík

17. čvc 2014 13:50 #117079
Jak počeštit login a nákupní košík od Filip Blahout
Uživatel
Zdravím,

začínám s Joomlou!, snažím se s tím naučit, dělám na svém druhém projektu a potřeboval bych poradit, jak na dané stráce počeštit moduly loginu a nákupního košíku. Ať se snažim sebevíce, stále mi to zobrazuje create an account, popřípadě v košíku 0 items atd. Můžete mi prosím poradit, popřípadě dát link na to, jak počeštit?

Jde o web: florist.institute/

PS: Pokud jsem mimo mísu, nebo pokládám dotaz, který tu je po 1 000 000té, prosím o smazání.

Předem díky,

Filip.

17. čvc 2014 16:33 - 17. čvc 2014 16:49 #117080
Odpověď od Bong
Moderátor
Když zapnete Globální nastavení - Systém - Ladění chyb jazyka, mělo by se projevit o co jde:

Hvězdičky okolo řetězců - není přeloženo, nebo řetězce v překladu chybí (lze použít Přepis jazyka, nebo doplnit INI soubory)
Otazníky okolo řetězců - není přeloženo, ale mohlo by jít (lze použít Přepis jazyka, nebo doplnit INI soubory, pokud je ale rozšíření napsáno předpisově, nemusí pak překlad fungovat vůbec)
Nic okolo řetězců - lze přeložit pouze úpravou zdrojových souborů

Na chyby v překladu je vhodné upozornit autora překladu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Filip Blahout

17. čvc 2014 16:53 #117081
Odpověď od Filip Blahout
Uživatel
Děkuji za odpověď. Kolem řetězců, které potřebuji počeštit jsou hvězdičky. Jdu postudovat jak co znamená Přepis jazyka, popřípadě jak doplnit .ini soubor.

17. čvc 2014 17:37 #117082
Odpověď od Bong
Moderátor
Správce jazyků: Přepsání jazyku najdete v Rozšíření - Správce jazyků - Přepsání. Klkněte na "Nový" a nápověda je tam napsaná...

INI soubory najdete v language/cs-CZ/ a administrator/language/cs-CZ/, ale musíte upravit ten správný, pro konkrétní rozšíření nebo jeho modul...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. čvc 2014 20:39 #117084
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Mate vy vubec nainstalovanou cestinu pro Virtuemart?.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

17. čvc 2014 21:38 #117085
Odpověď od Filip Blahout
Uživatel
Ano ano, to mám.

Opravdu mi chybělo přeloží požadovaných modulů, pohrál jsem si s cs-CZ.mod_yj_pop_login.ini a již to funguje.

Díky

Powered by Fórum