Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

siteground 16-22 pridani loga problem

19. říj 2012 16:02 #98939
siteground 16-22 pridani loga problem od Petr Vobr
Uživatel
Dobry den,

prosim o pomoc nevite nekdo jak pridat logo na webu www.sklhenice.cz
zkousel jsem vsechno mozny a proste mi to nejde upravil jsem index.php

jsem ochotej za pomoc poslat 100 Kč na ucet!

dekuji
Petr Vobr

19. říj 2012 16:16 #98941
Odpověď od Bong
Moderátor
Obrázek stávajícího loga zaměňte za nový, nebo, pokud šablona obrázek loga nemá, musíte šablonu upravit a obrázek loga záhlaví tam vložit. Také je možné si vytvořit novou pozici v šabloně na požadovaném místě a obrázek loga vkládat modulem Joomly.

Ta vaše úprava se původní šabloně moc nepodobá. Proč si nenajdete šablonu, která se více blíží vašim požadavkům?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. říj 2012 11:30 #98949
Odpověď od Petr Vobr
Uživatel
Dobry den, tak prave jsem si vybral tento template kvuli tomu ze jsem ho pouzil uz cca 2x. vyhovuje mi. a libi se mi jeho rozlozeni. pokud mate typ na na podobny a jednoduchy template sem s nim :)

nechapu proc mi nejde pridat to pitomy logo... u jedne realizace jsem proste pridal tabulku s vlozenym obrazkem a bylo....

20. říj 2012 11:52 #98950
Odpověď od Bong
Moderátor

...e jsem ho pouzil uz cca 2x. ... u jedne realizace jsem proste pridal tabulku s vlozenym obrazkem a bylo....


A proč tedy instalujte Joomlu s demodaty? Nainstalujte čistou Joomlu (zbytečná práce s mazáním kategorií a článků,...), nahrajte upravenou šablonu z jiné realizace (tu v vloženým logem), vyměňte logo a máte hotovo.

Zkuste se na svoje stránky někdy podívat se zapnutým AdBlockem a vypnutým flashem, vznikne docela ošklivá podívaná.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum