Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s vysouvacím menu, nefunguje korektně...

10. zář 2012 11:20 #97133
Problém s vysouvacím menu, nefunguje korektně... od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj, používám šablonu obmicon-orange, na stránce a-chlev.tode.cz
Snažím se o to, aby hlavních šest položek menu mělo občas i nějaké podmenu, třeba teraristika podmenu fotogalerie. Problém je, že podmenu se zobrazí, tedy vysune pouze když jsem na stránce teraristika.

Nevíte prosím co s tím? Špatná šablona? :huh:

10. zář 2012 11:33 - 10. zář 2012 11:36 #97135
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Takže jsem vyzkoušel i jinou šablonu obmicon konkrétně tuhle www.globbersthemes.com/demo/obmicon/

No, problém přetrvává, přestože jim to v demu funguje. Jdu to zkusit na localhostu, zda to nějak nesere ten free hosting..

EDIT: tak ani na localhostu to nefunguje... :blink:

10. zář 2012 12:06 #97136
Odpověď od Cony
Moderátor
Nastavil jste v modulu správně úrovně zobrazení?
Tj. Správce modulů - příslušné menu a hodnota Konečná úroveň nastavit na Vše.

10. zář 2012 12:25 - 10. zář 2012 12:27 #97140
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
áá, děkuju za nakopnutí. S vysouvacím menu jsem ještě zatím nedělal, tak jsem nevěděl. Nicméně skutečně, ve správci modulů, konkrétní menu a tam bylo potřeba zatrhnout zaškrtítko "zobrazit položky podnabídky"

Děkuju!

EDIT: ještě drobný problém...
pokud jsem na indexu a nechám si vysunout menu, je vše ok a po najetí myši na vysouvací menu text zbělá a pozadí se změní na černé.

Nicméně pokud jsem na stránce teraristika a nechám si zobrazit vysouvací menu, po najetí na text tento zbělá, ale nepodbarví se černě, tudíž se stane nečitelným...

10. zář 2012 13:08 #97145
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Co se tohoto problému týče, upravil jsem css styl
Code:
.navigation ul li.active ul li a:hover { background: #060606 !important; color:#fff !important;

A už to, zdá se šlape:)

Powered by Fórum