Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak upravit šablonu vytvořenou přes T3 Framework?

11. čvn 2012 17:00 #94529
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s šablonami vytvořenými přes T3 Framework? Snažím se teď upravit šablonu, která má hlavičku, obsah, pravý sloupec a patičku. Jenže v obsahu se mi zobrazují pouze články. Já bych chtěl dát do obsahu nahoru nějaký slideshow modul a pod to vytvořit bloky, ve kterých se zobrazuje obsah z různých kategorií, tak jak je to třeba na různých zpravodajských portálech. Problém je v tom, že nevím jak ve Frameworku zapsat, aby se v tom obsahu zobrazovaly jednotlivé moduly. Může mi někdo poradit, jak to zapsat? Předpokládám, že se to zapisuje do xml souboru, který určuje layout. Děkuji za pomoc.

11. čvn 2012 18:57 #94536
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel

11. čvn 2012 19:08 #94537
Odpověď od Filip
Uživatel
To sem studoval a bohužel mi to nepomůže.

12. čvn 2012 06:02 #94547
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
t3 framework je castecne v xml (prislusny layout) a castecne v php
nehledejte jen v sablone, ale jdete do systemovych pluginu, kde cely framework je a pomoci joomla override si z t3 pluginu vykopirujte do sablony to, co potrebujete a to si predelejte

Joomla! pro každého

Powered by Fórum