Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona se základními prvky CMS Joomla

11. úno 2012 20:41 #89144
Dobrý den všem,

potřebuji sehnat nějakou jednoduchou šablonu pro CMS Joomla 2.5. Kde bude základní struktura - nic zbytečného navíc, aby mě to nemátlo. Potřebuji pochopit, jak to funguje.

Základní principy začínám chápat. Např. v templetaDetails.xml si definuji např. positions. Ty pak vkládám pomocí jdoc do indexu.php, který formátuji pomocí CSS souborů. Existují povinné názvy CSS tříd, aby mi fungovali všechny přídavné moduly?

CMS Joomla jsem začal učit kvůli virtuemarkt - mam si při tvorbě šablony dát pozor na něco ohledně tohoto e-commerce nástroje?

HTML a CSS pro mě není problém. Někdy zvládnu i PHP. Umím vcelku dobře CMS WordPress. CMS Joomla se mi líbí čím dál víc. Prosím nějaké rady. :)

11. úno 2012 22:14 #89148
Odpověď od Fil
Uživatel
Vyfiltrujte si šablony pro joomlu třeba tady a najděte si podle náhledu nějakou "jednoduchou" >> templatemonster.com

Creative Webdesign - Tvoříme weby a shopy díky Joomle! ... už od jejího počátku

12. úno 2012 01:26 #89151
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím,
jednoduchých šablon je spousta, ale postupně přijdeš na to, že většina neumí rozbalovací menu nebo má málo pozic .... Nejjednodušší pro experimentování jsou základní šablony v instalačním balíku. Jinak můj tip na jednoduchou, rychlou a přehlednou šablonu pro experimenty je AfterBurner
Poděkovali: Martin

12. úno 2012 22:27 #89181
Odpověď od Martin
Uživatel
Nyms: Díky - ta šablona je super. Už jsem si jí v CSS hezky předělal k obrazu svému. Nyní se chystám na VirtueMart. Předtím jsem zkoušel u WP e-commerce plugin pro WordPress, který byl fakt hrozný.

Jak je to u VirtueMart s češtinou?

12. úno 2012 22:34 #89182
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum