Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Skrytý kontaktní formulář

03. říj 2013 14:11 #111544
Odpověď od Markéta
Uživatel

03. říj 2013 14:34 #111545
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Takze pokud jsem to dobre pochopil, tak formular se vam tam zobrazoval po instalaci, ale pak tu sablonu nekdo upravoval a od te doby vam to nejde...je to tak? Takze, mate nekde Quickstart balicek s tou sablonou nebo alespon balicek se samotnou sablonou? Rozbalit, najit slozku templates, v ni vasi sablonu, pak tam najdete slozku html. Je tam nekde com_contact slozka? Pokud ano, porovnejte jeji obsah s tim co v te same slozce mate ted na webu.

Pokud tam slozka com_contact neni, porovnejte slozku com_contact ve www/components/

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

09. říj 2013 21:59 #111689
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Zdravím,
nevím, zda jsem tu správně, ale poprosil bych vás, zda mi dokážete poradit, jak mám na stránce kontaktu nastálo odkrýt (zobrazit) "Kontaktní formulář" a "Další údaje". Děkuji
(J 1.7.5)

09. říj 2013 22:15 - 09. říj 2013 22:16 #111690
Odpověď od Bong
Moderátor
Jako u čehokoli jiného: globálně v nastavení komponenty, v nastavení položky menu a alespoň částečně v nastavení konkrétní položky (v tomto případě kontaktu).

Ale ještě než se do toho pustíte: J1.7.5, zapřemýšlejte trochu, aktualizace na poslední verzi vám příliš času nezabere a autoři nedělají vývoj jen tak pro srandu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. říj 2013 19:33 #111721
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
OK, Bongu. Děkuji. Pomohlo to. Na aktualizaci se chystám. Bohužel, času je málo.

Powered by Fórum