Přihlásit se

Nová verze Joomla 5.1.4

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.4, společně s Joomla 4.4.8. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

GDPR od J!Extensions - nastavení pro consent mode V2

18. čvc 2024 11:07 #149594
Ahoj,
měl bych takovou technickou otázku:
stále ještě mám jeden web na J2.5, snad jen do dodělání nového :-) a potřebuji cookies lištu.
Zvolil jsem tuto  storejextensions.org/extensions/gdpr.html
Koupil jsem licenci jal se studovat a nastavovat.
Ale nemůžu přijít na to, jak nastavit nebo co doplnit do retargetingového kódu od Seznamu, aby mi to na Seznam posílalo 1, když uživatel souhlasí a nebo 0, když nesouhlasí.

Poradí mi někdo, případně nějaké info...
Moc díky
Leoš

18. čvc 2024 11:29 #149595
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Teď jsem ještě dostal info od podpory componenty:
  • mělo by to být možné, protože každá kategorie umožňuje spustit vlastní skript, když je souhlas přijat nebo odmítnut.
Bohužel nejsem programátor a netuším jak ten script doplnit.
Nenašel by se někdo, kdo toto řešil, případně zaplatím za zprovoznění.

Moc díky
Leoš

20. čvc 2024 09:53 #149608
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Tak problém jsem vyřešil s podporou komponenty. Bylo to doslova na počkání. Neuvěřitelně ryché a levné. J!Extensions mají opravdu skvělou podporu.

25. čvc 2024 14:05 #149615
Odpověď od nicmenenapadlo
Uživatel
Ahoj Leoši,

rád bych Vás poprosil, můžete zveřejnit či napsat, jak jste problém s retargetingem a konverzemi v kódu u seznamu vyřešil s tímto rozšířením, aby vkládalo správnou hodnotu? Využívám stejné rozšíření.
Řešil jste i u googlu to samé s touto komponentou? 
Již mě bombardují jak u seznamu tak
Pokud jste měl s tím náklady apod., rád se podělím, uhradím apod., jen to potřebuji akutně vyřešit. 

děkuji mnohokrát, Petr

26. čvc 2024 12:04 #149619
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud máte Joomla 3 nebo novější, můžete vyzkoušet n3t Cookie Consent, kde je toto vše popsáno v nápovědě, popř. i zde na fóru. U komponenty GDPR byly nějaké potíže, už si přesně nepamatuji jaké, které krom jiného právě vedli k vytvoření pluginu n3t Cookie Consent. Myslím, že jsme to také tady někde diskutovali...

07. srp 2024 21:21 - 07. srp 2024 21:39 #149635
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Je to vyřešeno dodaným javascriptem do souboru root/templates/jmenošablony/js/custom.js Ale já to implementoval ještě na Joomlu 2.5, což byl ten problém. Kdybych měl vyší verzi joomly, řešil bych to jak psal Cony níže.

Náklady byly hodinová práce jejich programátora - 1000 Kč

Spíš než kopírovat ten script bude lepší s nimi konzultovat individuální postup. Pokud máte zakoupené rozšíření, tak reagují famózně rychle.

Powered by Fórum