Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca vytvoří jen 1. náhled

19. úno 2019 20:36 #139003
Phoca vytvoří jen 1. náhled od vejvik
Začátečník
Zdar, mám problém, nahrál jsem fotky na webhosting, přidám je je v phoce a když se mají vytvořit náhledy, tak to píše furt dokola vytvářím náhled u 1. fotky, ale dál se to již nehne, kontroloval jsem před FTP, a ve složce s fotkama phoca vytvořila složku thumbs, a v ní všechny tři náhledy od první fotky, ale další už neudělá. Zkoušel jsem různě zapínat nastavení vytváření náhledů stránkováním i automaticky, ale to je bez vlivu. Zkusil jsem i jiné fotky, ale dělá to všude.
webhosting wedos
joomla 2.5.23, phoca 3.2.8, na předešlém hostingu to bylo funkční, tady teď tato chyba, tech. podpora zatím nevyřešila, tak se ptám, zda někdo neví, již se nesetkal, co je špatně nastaveno. Předpokládám na webhostingu, ale to je jen moje domněka
stránky www.ze-vzduchu.cz
kdyby tak poskytnu další údaje, nevím co víc napsat, dlouho jsme nepřidával fotky, jelikož jsem vše předělával a šel k wedos díky neomezenému prostoru, jelikož fotky mají 30GB a budou růst.

19. úno 2019 21:24 #139004
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
vypíše to něco v konsoli (developer tools - konsole)?

19. úno 2019 21:30 #139005
Odpověď od vejvik
Začátečník
Přesně netuším co to je a kde tukonzoli hledat, ale objeví se okno, že se vytváří náhled a to se furt jakoby aktualizuje, jako když to vytvářelo náhledy, ale stojí to na první fotce,
Když jsem vypnul náhledy a zkusil jsem je vytvořim sám kliknutím na fotku v obrázcích, tak to napíše náhled vytvořen, ale nic se nestane.

Kdyby tak mě nasměruj, a já napíšu co je třeba, bohužel jsem laik

19. úno 2019 22:14 #139007
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

www.phoca.cz/documents/2-phoca-gallery-c...-and-problem-solving

jde o to zjistit, zda tam nastává php chyba (skript se zastaví) nebo javascript chyba (pořád se aktualizuje)

Jak píše Ernst, zkus mít při vytváření náhledů zapnout developer console (např. Google Chrome, zmáčkneš F12 a zobrazí se ti vývojářské okno, kde bude zobrazení konzole - www.phoca.cz/documents/16-joomla/704-javascript-conflicts a tam může být zobrazena nějaká zpráva)

Dělá to ve všech prohlížečích? (Firefox, Chrome, Opera)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. úno 2019 22:15 #139008
Odpověď od Bong
Moderátor
Podívejte se na Phoca Gallery - Informace. Máte tam nějaké nesrovnalosti?
Hosting je u koho?
Obrázky nahráváte na web jak?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. úno 2019 23:24 #139013
Odpověď od vejvik
Začátečník
Tak začnu od konce,
hosting je u wedos
v info phoca gallery není žádná nesrovnalost, vše jak má být
obrázky jsou nahrány na web přes ftp, i jsem v administraci webhostingu dal opravit práva k souborům, složky mají atribut 750, soubory 640, a složka thumbs co vytvořila phoca má atribut 755
zkoušel jsem FF a chrome, v obou se to chová stejně.
tak jsem zkoušel konzoly v chrome i v FF
v chrome jsem viděl toto při vytváření náhledů z obrázku Alber_0017
[Violation] 'DOMContentLoaded' handler took 762ms
ze-vzduchu.cz/images/phocagallery/Vesnic...f848ca64c15dc651be21 404 (Not Found)
index.php?option=com_phocagallery&view=phocagalleryimgs:1370
[Violation] 'setTimeout' handler took 837ms

snad jsem zodpověděl vše, pomohlo to nějak

Powered by Fórum