Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Já to prostě nedám

11. srp 2017 15:24 #132010
Já to prostě nedám od Jana
Uživatel
Zdravím všechny, starám se o web který jede na joomla 2.5.7 ale protože jen maximálně dohodím nějaký článek, mám strach aktualizovat. Je tu prosím někdo důvěryhodný :) kdo by mi to aktualizovat nebo se o tom semnou pobavil. Zkoušela jsem to nastudovat ale nerozumím tomu a bojímse abych to cele nezbořila. Díky moc ...

11. srp 2017 15:43 - 11. srp 2017 15:45 #132011
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste k vašemu požadavku přidat pár informací ... odkaz na stránky, aby bylo vidět o co se jedná. Zda chcete již přejít na Joomla 3x, jestli si s pomocí na toto troufáte nebo jestli potřebujete, aby to někdo (třeba i za poplatek) udělal za vás...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. srp 2017 15:54 #132012
Odpověď od Jana
Uživatel
Jde o strtánky www.canisterapeuti.cz , jen nám přišla hláška o aktualizaci - takže je asi potřeba. Možná kdyby mi někdo řekl stáhni tohle, dej to tam - tak to zvládnu :D

11. srp 2017 16:52 #132013
Odpověď od Bong
Moderátor
Stránky jsou jednoduché, neměl by to být problém. Jestli si troufnete zkuste následující postup:

Stávající stránky kompletně zazálohovat včetně databáze (například Akeeba Backup).
Zálohu přenést na jiný hosting, lokální počítač nebo i třeba subdoménu a zprovoznit. Veškeré další kroky provádět na této kopii...

Postupujte podle návodu krok za krokem, dle dokumentace: docs.joomla.org/Joomla_2.5_to_3.x_Step_by_Step_Migration

Po úspěšné migraci si najděte stejnou nebo podobnou šablonu, nainstalujte a stránky upravte dle potřeby.
Po dokončení úprav stránky zazálohujte a přeneste do umístění původních ostrých stránek.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum