Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

VM2 - problémy po změně jazyka

31. čvc 2017 19:12 #131938
VM2 - problémy po změně jazyka od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
Řeším problém, se kterým si už nevím rady.

Klient má eshop. Chtěl udělat kopii, tu přeložit do slovenštiny a prodávat na slovensku. Vše je hotovo, ale vyskytl se jeden problém. Když zákazník dokončí objednávku, vyskakují ve fakturaci nesmysly u položek dopravy a platby. Částky jsou správně, ale z nějakého důvodu tam systém vypisuje že zboží bude odesláno přes "PPL pro Českou republiku", když tam je nastaven Geis.

Přitom, vše mám správně nastaveno jak v dopravě, tak v platbách. Kontroloval jsem to v tabulkách v databázi, a i tam jsou správné hodnoty.

Když dokončuji objednávku, tak košík nabízí správné možnosti "gais" nebo "vyzvednutí na prodejně" . . . . ale jakmile dokončím objednávku, tak na email dorazí v objednávce "PPL" a to se zobrazí i v detailu objednávky v administraci.

Pro jistotu jsem přehrál všechny Soubory na ftp v "/invoice" začínající na "mail_html"


PS: Ano, na původním webu kdysi dávno byla možnost zasílání přes PPL, ale nyní už používá pouze gais. Prošel jsem vše, co mě napadlo a o PPL ani zmínka, tak dokud to tahá?

Verze VM 2.6.12.2

31. čvc 2017 19:49 #131939
Odpověď od Bong
Moderátor
Já bych to sbalil zálohou i s databází (Akeeba do ZIP), rozbalil na PC a nechal prostě prohledat všechny soubory bez rozdílu na výskyt PPL. To by v tom byl čert aby se neprojevilo, jestli je to v DB, někde natvrdo v PHP nebo třeba souboru překladu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. čvc 2017 20:29 #131941
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Pochopím, že by to mohlo být zaháknuté někde v php souboru a tím se to vygeneruje do emailu. Ale nechápu, jak mi to může zapsat do objednávky do databáze.

01. srp 2017 11:17 #131946
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Na FTP nic.
V databázi jsem našel krom zmínce v popisu zboží v této tabulce:
`j25_virtuemart_shipment_plg_weight_countries`

Powered by Fórum