Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

EasyFeeder - zbozi.cz

02. pro 2016 09:11 #129418
EasyFeeder - zbozi.cz od ma®vays
Návštěvník
Ahoj.
začal jsem včera používat tuto komponentu pro xml feedy na zbozi.cz a narazil jsem na problém. Seznam vyžaduje aby uváděl <SHOP xmlns=" www.zbozi.cz/ns/offer/1.0 ">

Bohužel v komponentě se to snažím nastavit a nedaří se. Když do "Servers - virtuemart-zbozi - XML Specific - XML Version zadám něco jiného než je "1.0" . . . například "xmlns=" www.zbozi.cz/ns/offer/1.0 "" tak to skončí chybou na výstupu xml.

Co se stím dá dělat?

02. pro 2016 09:12 #129419
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Taky jsem zkoušel do pole "Root element" vložit místo rovnou "<SHOP xmlns=" www.zbozi.cz/ns/offer/1.0 ">" a taky sem neuspěl :(

02. pro 2016 09:14 #129420
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
pokud to tam neuvedu a zůstane to čisté, tak neprojdu jejich validátorem. I když mergado s tím problém vůbec nemá. asi to zkusím nalinkovat v administraci zbozi.cz a uvidím, jestli to překousnou :)

02. pro 2016 10:52 #129426
Odpověď od Linelabcz
Admin
Pokud používáte Virtuemart nainstalujte si ProductXport a nemusíte řešit žádné problémy toho druhu. productxport.linelab.org/cs/joomla-kompo...roductxport/stahnout

02. pro 2016 11:30 #129428
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Zřejmě se jedná o nastavení "Servers" a záložka "XML Specific", kde do pole "Namespace URI" můžu zadat onen požadovaný "xmlns=" www.zbozi.cz/ns/offer/1.0 ""

Aby to ale nebylo tak jednoduché, musím zadat něco do pole "Namespace prefix" . . . například u google se zadává "g" a pak vypadá výsledek <SHOP xmlns:g=" www.zbozi.cz/ns/offer/1.0 "> který mi už zase zbozi.cz nevezme. Bez zadání "G" do onoho pole se nevygeneruje nic a "SHOP" zůstane čistý :(

omg

02. pro 2016 15:16 #129432
Odpověď od Linelabcz
Admin
Teď jsem vzpomněl, prosím ozvěte na email. Před časem jste si od nás vyžádal nějaké rozšíření pro Joomla/Virtuemart k testování a projevil jste zájem o koupi. Nemáme od vás žádnou odezvu. Díky moc.

Powered by Fórum