Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nasledovná adresa odosielateľa zlyhala

28. zář 2015 21:04 #123639
Pekný večer, v eshope vo Virtuemart mi stále po odoslaní objednávky vypisuje toto:
Nasledovná adresa odosielateľa zlyhala
Už sa v tom hrabem dva dni, našla som si podobné prípady, urobila som, čo radili, ale nepomohlo. Zmenila som PHP na SMTP podľa jedného návodu, kde bol podobný problém, ale stále nič sa nezmenilo, vyhadzuje mi to. Vôbec neviem, ako nastaviť, alebo kde to hľadať v administrácii, aby mi prišiel mail o prijatej objednávke a zákazníkovi potvrdenie objednávky. V administrácii Virtuemartu sa objednávka pekne zobrazí v zozname objednávok, ale inde už nie.

29. zář 2015 11:12 - 29. zář 2015 11:13 #123651
Odpověď od Andrea
Nováček
Tak aj poskytovateľ mi zmenil PHP na PHP 5.6, ale nefunguje mi to ani tak, mám pocit, že som vyskúšala snáď už všetko, neviete, v čom by mohol byť problém? Stále mi vypisuje pri odoslaní objednávky toto: Nemožno vytvoriť inštanciu e-mailovej funkcie.

29. zář 2015 12:58 #123655
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Mel jsem podobný problém v košíku, kdy si pro sestavení mailu potřeboval web vzít víc paměti. Házelo to buď chyby nebo rovnou přituhlo okno.
Vyřešil to memory limit na 64M.
Prubněte jestli by to nezabralo, ale jen v případě, že nejdou jen ty objednávky.
Pokud vám nechodí ani registrační maily, tak to asi nemá moc smysl.
Případně na stejném hostingu čistá instalace v subdoméně pro ověření.

Powered by Fórum