Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Vícejazyčný web

26. lis 2014 00:11 #119056
Vícejazyčný web od Ernst
Joomla Expert
Nainstaloval jsem na localhost čistou 2.5.7. Testuji na tom více jazyků. Vše mi relativně funguje, jen mi nefunguje přepínač jazyků. Objeví se text nad a pod ale ani ikonky ani názvy jazyků se nezobrazí. máte někdo nějaký nápad?

26. lis 2014 00:42 - 26. lis 2014 00:43 #119057
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
mám nápad: ikonky někdo počmáral neviditelným inkoustem :)

... asi bych se podíval lupou, jestli nejsou vidět neviditelné pixely,nebo jiné html tagy, někde v oblasti nad "pod" a pod "nad"


civéé... , příZpěvek č. 1111 ... to je znamenííí .. :)
.... jdu spát ...

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

26. lis 2014 01:01 #119058
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
A to je jako co?

Nějaké OPILECKÉ BĚSNĚNÍ?

26. lis 2014 01:47 #119059
Odpověď od Cony
Moderátor
No jestli jo, tak mu závidím :-P Ale s lupou má pravdu - tedy s lupou ve FireBug. Podívejte se co Vám šablona generuje za kód, jestli jen nejsou ikony nějak skryté. Máte jazyky opravdu správně nastavené, kontroloval jste v administraci Stav jazyků? Pozor také na kódy obrázků, čeština má kód jazyka cs, ale kód vlajky (tedy země) je cz.

26. lis 2014 01:56 #119060
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Kdo má poznat jak vážně a o jaké lupě se mluví. To co píšete neznám.
Kontroval jsem pomocí developer tool a nic jsem nenašel.
Tak jsem si nainstaloval 3.3.6 a na jedný instalaci jsem rovnou zvolil vícejazyčnou podporu a na druhý instlaci ne a udělal jsem to ručně jako na 2.5.7. To co proběhlo při instalaci běží správně, to co jsem dělal růčo, tak to ne (je to stejné jako na 2.5.7)
Tak už jen ty dvě instalace důkladně porovnat a najdu, kde je problém. osobně si myslím, že když mu tam z těch jazyků něco chybí (moduly, nabídky, kategorie, články) tak to nemaká, ale ani nic nenapíše

26. lis 2014 02:59 #119061
Odpověď od Cony
Moderátor
Napíše, jen si musíte aktivovat modul, který to píše. Ve správci modulů se přepněte na moduly administrace a bude tam jeden jediný neaktivní (Stav jazyků). V joomle 2.5 se objeví odkaz vpravo nahoře, v Joomle 3.x vlevo dole.

Po netu najdete hromadu návodů - třeba zde .

Powered by Fórum