Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Tabulka týmů + pavouk play off - Hokej

26. bře 2014 14:20 #115212
Tabulka týmů + pavouk play off - Hokej od Vojtěch Kocián
Pokročilý uživatel
Zdravím,

hledal jsem ale marně. K hokejovému webu používám komponentu Hockey League, je parádní, ale bohužel postrádá tvorbu tabulek tůmů ve skupinách a taky tvorbu pavouka v play off.

Nevíte někdo o nějaké náhradě? Nebo jsem nucen je vytvořit ručně. S tabulkou problém není, ale s tím pavoukem už jo.

Díky

31. bře 2014 09:41 #115284
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
oživuji toto téma, také hledám něco podobného. Projížděl jsem dema (free) a nemohu najít nic, co by:
- mělo jednoduchou tabulu "každý s každým"
- nebo pavouka
- nejlépe možnost dopisovat výsledky z front-endu (pro reg.)

Jde mně o jednoduché soutěže pár týmů nebo jednotlivců, skupiny s přehledným zobrazením zápasů a výsledků. Všude samé shedule, reporty, pořadí apod. To je skoro zbytečné.
Nemáte někdo zkuššenosti? Dík.

12. čvn 2017 13:24 #131705
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Já to zkusím po více než třech létech znovu oživit. ;)
Nesetkal jste se někdo s nějakým turnajovým řešením - tabulka, pavouk?

Děkuji.

13. čvn 2017 08:34 #131709
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Když jsem to zkoumal, vyběhla na mne komponenta JoomSport . Tady je demo . Vypadá, že umí vše, co bylo potřeba.

Druhá je komponenta Gridiron manager .

To je asi vše o čem vím, že existuje.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.
Poděkovali: fwd

14. čvn 2017 17:01 #131718
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Děkuji, zdá se, že tohle jsem hledal. Hledal dlouho..
Demo vypadá dobře, má i pavouky. Určtě vyzkouším.

P.S. Než jsem napsal do fóra, opět jsem prohledával extensions a JoomSport jsem měl v záložce. Jenom jsem se ještě nedíval na demo. Pěkná náhoda.

Díky.

Powered by Fórum