Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prosim o pomoc jsem začátečník

25. kvě 2010 21:22 #60165
Dobrý den, založil jsem si na ic.cz stranku, úspěšně nainstaloval Joomlu. A chtěl bych se zeptat jak mam udělat, aby lidé mohli dávat psané komentáře a aby mohli sami dělat rubriky? Napr. Pan A udělá článek a pan B., pan C, k tomu dají svoje komentáře co si o tom myslí. Mam si nainstalovat nějaky modul?
Doufám, že jsem Vám to srozumitelně vysvětlil. Děkuji za odpovědi Marby2.

25. kvě 2010 21:37 #60166
Odpověď od Bong
Moderátor
Uživatelům již v základní instalaci můžete povolit publikaci článků, ale s jistými omezeními. Záleží na tom, co vlastně máte v plánu. Pokud by jste si například představoval blogerské stránky, nebo nějaký komunitní web, budete muset použít rozšíření ( Joomsocial , CB ,...). Zrovna tak komentáře jsou rozšířením a musíte je doplnit. Zkuste si rozšíření projít, případně vyzkoušet a ujasnit si co a pro koho budete stránky vytvářet. Někdy na systém: příspěvek - komentáře může plně postačovat nějaké fórum, nebo i kniha návštěv.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. kvě 2010 22:04 #60171
Odpověď od Martin
Uživatel
Děkuji za rychlou odpověd, potřeboval bych aby lidi si mohli vytvořit svuj text a ostatní ho mohli komentovat, jestli to jde nějak jednoduše udělat. Děkuji

25. kvě 2010 22:31 - 25. kvě 2010 22:31 #60172
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak nainstalujte vybranou komentářovou komponentu a povolte přihlášeným uživatelům publikovat články, nebo nainstalujte forum - namísto klasického článku uživatel začne téma a ostatní mohou diskutovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. kvě 2010 22:34 #60173
Odpověď od Martin
Uživatel
ok Děkuji

Powered by Fórum