Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Grafická úprava webu

28. úno 2009 19:50 #42488
Grafická úprava webu od David
Uživatel
Zdravím,
hledám někoho, kdo by mi vytvořil (nebo klidně i upravil již existující) šablonu pro můj web: www.odleta.me
Chtěl bych, aby to vypadalo tak nějak více "profi", také by bylo fajn, kdyby zmizely nápisy Welcome to homepage apod. Rád bych ale zachoval současné členění webu na 3 sektory.
Kromě toho bych potřeboval pomoci s JoomFIshem, který mi nezobrazuje správně překlady (něco jsem nastavil špatně) a ukazuje mi to přesně naopak.
Díky a nabídky.

28. úno 2009 20:32 #42492
Odpověď od Ben
Začátečník
Jak odstranit Welcome to frontpage se tu řešilo již několikrát, takže si to zkuste zadat do vyhledávacího políčka. Prohození jazyků u JoomFish je tu také a šablona je čistě o výběru.

Takže sečteno a shrnuto - není nic, s čím byste potřeboval pomoci (leda s vlastní leností) :angry:

28. úno 2009 21:16 #42495
Odpověď od David
Uživatel
No,jenze ja hledam nekoho,kdo mi ji upravi tak,aby nejak vypadal profeionalneji...a nechci to zadarmo...

28. úno 2009 21:17 #42496
Odpověď od David
Uživatel
dodatek: takze to neni dotaz jako spise nabidka...

01. bře 2009 08:05 #42515
Odpověď od Karri
Návštěvník
Není tedy lepší si rovnou šablonu koupit?

Powered by Fórum