Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Vytvoreni prezentace s rezervačním systémem

02. čvn 2014 08:10 #116365
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
rikam si, proc na foru venovanem joomle se naraz ukaze nekdo s minimem prispevku (v tuto chvili 4) a joomlu nedoporucuje
at koukam, jak koukam, tak to, ze s ni nejspise neumite, neznamena, ze je spatna (nerikam, ze wordpress je horsi, ci lepsi - kazdy je uplne jiny a uplne na neco jineho a i historii ma zcela jinou)
ocividne shanite zakazky, kde se da, kdyz reagujete i na 4 roky stara temata s poptavkou po programatorovi a podobne
takze si asi kazdy udela sam usudek ;-)

dle me jde se tu pokousite o oblibeny, avsak detinsky, pokus o flame, kdyz na foru venovanem jednomu CMS se ukaze zastance jineho CMS, ktere musi hned doporucovat
nechte kazdeho, at si dela, v cem je mu libo - vykriky do tmy stylu "WP je lepsi", "Joomlu nenasazovat" a podobne jsou jen nicnerikajici nesmysly

Joomla! pro každého

02. čvn 2014 08:52 #116366
Odpověď od Ondřej Švajnoch
Uživatel
tak nam zašlete grafiku a já vám do večera řeknu cenu. Děkují

02. čvn 2014 09:29 #116367
Odpověď od Miroslav Skoda
Uživatel
nechtěl jsem to rozdmýchávat nějaké ohně. Já bych to v té Joomle udělal sám, ale kvůli Evropským dotacím to musí udělat firma (OSVČ) a musíme poptat víc subjektů. Jelikož mám drobnou zkušenost s Joomlou, tak jsem zadal dotaz sem.
JInak nemáme žádnou grafiku. Potřebujem to "sakum prásk"

02. čvn 2014 10:38 #116369
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

svajnochmedia napsal: tak nam zašlete grafiku a já vám do večera řeknu cenu. Děkují

A ja bych nic neposilal....Naopak bych po vas prvne chtel reference. Protoze to co vy tu predvadite nikdy neudela solidni firma. Jak tak koukam na "vas" web, tak reference zcela chybi (stydite se za ne snad?). Naopak Testimonials kam se clovek podiva. To taky o mnohem vypovida.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

02. čvn 2014 10:41 #116370
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
ok1xgi: psal jsem Vam soukromou zpravu tady na webu

Joomla! pro každého

02. čvn 2014 19:36 #116387
Odpověď od Cony
Moderátor

ok1xgi napsal: nechtěl jsem to rozdmýchávat nějaké ohně.

Vy také nic nedmýcháte, to Mr. Švajnoch se o to snaží, ale vzhledem ke způsobu je to opravdu spíš úsměvné :P

Powered by Fórum