Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Quantum Manager - verze 3.0.1 stable vydána

08. úno 2024 15:54 - 08. úno 2024 15:55 #149146


Víme, že mnozí z vás na toto vydání čekali a konečně je to tady! 🙂
Tato verze populárního a bezplatného správce médií pro Joomla zajišťuje plnou kompatibilitu s Joomla 5 v nativním režimu a obsahuje drobné opravy, zejména řešící důležitou chybu. Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé aktualizovali rozšíření, aby byla zajištěna stabilní funkčnost.

Klíčové vlastnosti:
✅ Kompatibilita s Joomla 5 (není potřeba žádný plugin pro zpětnou kompatibilitu)
✅ Podpora tmavého režimu v Joomla 5
✅ Odstranění staršího kódu Joomla 3.x (Quantum Manager 3.0.0 nebude fungovat na Joomla 3! Použijte prosím aktuální verzi Joomla 4 nebo 5)
✅ Oprava důležité chyby
✅ Připraveno na PHP 8.2
✅ Drobné opravy

Co je to Quantum Manager?
Quantum je správce souborů a médií pro Joomla 4/5, který dokáže pokrýt většinu nezbytností a ušetřit spoustu času při práci s obsahem.

Odkazy:
Pokud máte rádi Quantum Manager, napište prosím recenzi na Joomla Extensions Directory nebo na TrustPilot, abyste projekt podpořili.

Děkuji.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby
Poděkovali: Leoš

21. bře 2024 19:49 #149303
Odpověď od Eugene
Nováček
Quantum Manager - verze 3.0.1 vydána

Seznam změn:
  • Vylepšené. Rychlejší načítání souborů SVG (miniatury)
  • Pevný. Algoritmus vytváření složek, když neexistují, byl opraven. Například se to může stát, když se otevře rozsah s proměnnými v cestách.

Original announcement

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

02. dub 2024 14:09 - 02. dub 2024 14:11 #149317
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
proč mi nainstalovaný quantum manager nenabízí tento výběr?

je to joomla 5 a poslední manager

02. dub 2024 18:23 #149318
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkontrolujte povolení pluginů Quantum Manager. Zejména plugin: Quantum Manager - Tlačítko Obrázek.

Případně může pomoci kompletní odinstalace a následná instalace...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. dub 2024 20:52 #149319
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
pokud v tom pluginu je nahradit media nastaveno na "ne", tak se to v článku zobrazuje správně, jinak ne.

Odinstalaci a instalaci jsem dělal

02. dub 2024 23:10 #149320
Odpověď od Bong
Moderátor
To je ale úplně obráceně. Plugin Quantum Manager - Tlačítko Obrázek funguje to jen při povolení ANO a jen ve vybraných komponentách (jako na obrázku).

Nahradit pole Media - má být na ANO, jinak nebudou výchozí Média nahrazena v níže vybraných komponentách.
Nahrazení v komponentách - musí být vybráno alespoň Articles: Single article


I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum