Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktualizace fóra

03. dub 2024 12:29 - 03. dub 2024 12:30 #149322
Odpověď od Eugene
Pokročilý uživatel
V novém WYSIWYG editoru již není tlačítko Upravit kód. V důsledku toho neexistuje způsob, jak vložit nový odstavec nad citaci.
Neexistuje žádný způsob, jak něco vycentrovat, prostě nemohu upravit nabídku nebo napsat nic pod nabídku, ale ne nad:

[img

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

03. dub 2024 18:11 #149326
Odpověď od Linelabcz
Admin
Vpravo ikonka "View source"

Eugene napsal: V novém WYSIWYG editoru již není tlačítko Upravit kód. V důsledku toho neexistuje způsob, jak vložit nový odstavec nad citaci.
Neexistuje žádný způsob, jak něco vycentrovat, prostě nemohu upravit nabídku nebo napsat nic pod nabídku, ale ne nad:

Poděkovali: Eugene

04. dub 2024 17:32 #149335
Odpověď od Eugene
Pokročilý uživatel

Linelabcz napsal: Vpravo ikonka "View source"

Eugene napsal: V novém WYSIWYG editoru již není tlačítko Upravit kód. V důsledku toho neexistuje způsob, jak vložit nový odstavec nad citaci.
Neexistuje žádný způsob, jak něco vycentrovat, prostě nemohu upravit nabídku nebo napsat nic pod nabídku, ale ne nad:

Jasně... Něco, co mi uniklo. Dík.

norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

12. kvě 2024 13:00 - 12. kvě 2024 13:01 #149424
Odpověď od Eugene
Pokročilý uživatel
Podívejte se na rozbalovací nabídku. Používám nejnovější verzi Firefoxu.


norrnext.com - rozšíření pro Joomla

Dobrý den, čeština není můj rodný jazyk, omlouvám se za chyby

12. kvě 2024 13:38 #149425
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobrý den, co přesně mám hledat? Sekce fóra má bílé pozadí. Všimněte si, že ve fóru chybí horní menu, proto je součástí rozbalovací nabídky menu fóra.

Powered by Fórum