Přihlásit se

Tohle píšu jako naprosto horkou novinku, o které prakticky ještě nikdo neví. Díky spolupráci s jedním rakouským kolegou připravuji jeden velmi užitečný překlad. Jedná se o...

Ale víte co? Pojďte si to přečíst do článku.Doufám, že jsem vás dostatečně navnadil a rapidně tím zvýšil naši návštěvnost. Jak jsem již zmínil, na světě je úplná novinka, která byla zveřejněna dnes cca ve 12:00. Jedná se totiž o speciální úpravu Mamba, kdy bude jeho instalace prováděna v libovolném jazyce, pro který existuje překlad.

Zatím ještě testuji český překlad, ale ve spolupráci s autorem jej velmi brzy zveřejníme. Chvilku vyčkejte a dočkáte se. Jedná se o speciálně upravené soubory standardní instalace, které podporují překlady (podobný princip jako u AdminLanguage). Zatím se jedná o zkušební verzi (jak vlastní úpravy, tak i češtiny), ale již je funkční. Objevila se však drobná chybička, která snad bude rychle odstraněna.

Těšte se na další podrobnější informace. A také předpokládám, že si budete pamatovat, kdo s touto zprávou přišel jako první.

{moscomment}