Přihlásit se

Phoca Gallery

Cena
Zdarma
Phoca Gallery je fotogalerie pro Joomla! 4. Phoca Gallery umožňuje uživatelům zobrazovat obrázky a fotografie nebo YouTube videa na webových stránkách v mnoha různých formátech.
Vývojář:
Pro zobrazení obrázků můžete použít pouze komponentu Phoca Gallery . Pokud chcete zobrazovat obrázky i v článcích, můžete použít plugin Phoca Gallery a plugin Phoca Gallery Button - pro snadnější přidávání obrázků do článku. Obrázky lze v článcích zobrazit také jako slideshow pomocí pluginu Phoca Gallery Slideshow nebo je lze zobrazit na pozicích modulů v systému Joomla! pomocí modulu Phoca Gallery Image.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.

Tags

Galerie

Licence

GPLv2 a vyšší

Typ

KomponentaPluginModul

Ke stažení

Zdarma

Verze Joomla!

Joomla! 4
 
Powered by Phoca Cart

Nové články na webu

 • Rady a návody pro začátečníky Joomla

  Joomla - Skvělé tipy, rady a návody pro začátečníky

  Chystáte se vytvořit své první webové stránky v Joomla? Ale kde začít a co dělat potom? Kdo vám může pomoci?  Musíte si nainstalovat šablonu? Budete potřebovat nějaké rozšíření pro přidání nových funkcí? Seznámení s Joomla a všemi jejími možnostmi může být trošku náročnější. Ale my všichni jsme si tím prošli a kryjeme vám záda. Zkoumejte, buďte trpěliví a bavte se!

  Číst dál...

 • Joomla! 4 - Plánovač úkolů cron

  Seznamte se s novou Joomla! 4 - Plánovač úkolů

  Plánovač úkolů je novou funkcí redakčního systému Joomla! 4. Funkce plánování úkolů pomáhá automatizovat opakující se úkoly, na které často majitelé stránek zapomínají. Plánovač úloh můžete používat pro nejrůznější úkoly údržby webových stránek. Pár nápadů, jak Task Scheduler využít najdete v článku.

  Číst dál...