Přihlásit se
Phoca Cart

Phoca Cart

Cena
Zdarma
Phoca Cart je výkonné rozšíření elektronického obchodu pro CMS Joomla!. Více než 45 dalších rozšíření pro Phoca Cart jako moduly, platební pluginy, pluginy pro přepravu, pluginy pro vyhledávání a další.
Vývojář:
Phoca Cart rozšíření je plně je kompatibilní s Joomla! a používá moderní knihovny Bootstrap nebo Grid/Flexbox CSS. To znamená, že váš e-Shop bude mít responzivní design a bude se správně zobrazovat na všech zařízeních, jako je stolní počítač, notebook, mobilní telefon nebo tablet. Pomocí Phoca Cart můžete prodávat fyzické produkty nebo digitální soubory ke stažení. Phoca Cart lze použít také jako katalog, galerii nebo rozšíření pro stahování. Phoca Cart je software s otevřeným zdrojovým kódem.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Prosím nejprve se přihlaste.

Štítky

e-Shop

Licence

GPLv2 a vyšší

Typ

Komponenta

Ke stažení

Zdarma

Verze Joomla!

Joomla! 4
 
Powered by Phoca Cart

Nové články na webu

 • hosting pro Joomla

  Nejrychlejší hosting pro Joomla v ČR?

  Spousta z Vás řeší, na jakém hostingu provozovat Vaši Joomla. Není úplně vhodné použít nejlevnější řešení. To, co je naprostý základ je rychlost, bezpečnost a kompatibilita hostingu s CMS Joomla.

  Číst dál …

 • Prohlídky Joomla s průvodcem

  S vydáním Joomla 4 mohou uživatelé využívat novou zajímavou funkci s názvem „Prohlídky s průvodcem“. Tato skvělá funkce umožňuje rychlejší a snazší pochopení toho, jak používat CMS Joomla. S tímto nástrojem se redakční systém Joomla stává ještě intuitivnější a uživatelsky přívětivější.

  Číst dál …