Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

n3t PhocaCart Search - chyba zobrazení v návaznosti na typ menu

13. čvc 2023 16:17 #148492
Ahoj,
už se s tím trápím asi dva dny ale nemůžu přijít na chybu - popíšu:
  • Joomla4 nejnovější verze, Phoca Cart nejnovější verze, šablona od Yootheme Pro.
  • v headeru vedle loga a hlavního menu mám zobrazený modul vyhledáváni n3t PhocaCart Search - poslední verze.
  • Overrides pro Yootheme od Phoca mám implementován.
  • Vše funguje ok - ajax hledání v eshopu, zobrazení vyhledávacího políčka , zobrazení buttonu s svg ikonou lupy 
Chyba se zobrazí vždy, když kliknu do hlavního menu na odkaz, který vede na samostatný článek. Je jedno jestli je článek prázdný nebo je v něm nějaký text.
Vždy dojde k tomu, že se nenačte styl css, který definuje velikost buttonu s lupou a zobrazí se to neúměrně velké a bez svg ikony.
Ani za mák nedokážu najít chybu - pustil jsem debug mod ,Tracy, a nic - žádná chyba. Musí to být fakt dobře schované nebo jsem slepoň.

Odkaz na web:
gh43772900.eshley.hostime.cz/index.php
Pro přístup - admin/admin

Klikněte v hlavním menu např. na Kontakty nebo Poptávkový formulář

Prosím, co by to mohlo způsobovat?
Moc díky za tipy
Leoš

13. čvc 2023 22:30 - 13. čvc 2023 22:31 #148495
Odpověď od H13
Admin
Poznámka pro Pavla:

Bylo by dobrý dát do modulu parameter: Load Component Media pro případný nahrání CSS a JS z Phoca Cart, když se modul zobrazuje mimo komponentu Phoca Cart. Něco jako je v ostatních Phoca Cart modulech:

Code:
if ($params->load_component_media == 1) {     $media = PhocacartRenderMedia::getInstance('main');     $media->loadBase();     $media->loadBootstrap();     $media->loadSpec(); }

Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Leoš

13. čvc 2023 23:25 #148498
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Pokud si pamatuji:

Když umístím Search box VirtueMartu, tak si ho musím v šabloně nastylovat aby byl stejný i na stránkách kde není VirtueMart.

Přijde mi logické že tohle si v šabloně nastyluji sám a nespoléhám se na vývojáře.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

14. čvc 2023 08:48 #148499
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Ahoj Rudolfe,
nejsem expert ale nebylo by to duplikování již jednou načtených css stylů? Možná to blbě chápu :-) 
 

14. čvc 2023 15:00 #148505
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkusim na to mrknout. Ta ikona je asi to jediný co se z celého stylu PhocaCart použije, tak se mi úplně nechce zbytečně nahrávat všechny styly PhocaCart tam, kde nejsou třeba...

15. čvc 2023 11:11 #148511
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Ahoj Rudolfe,
nejsem expert ale nebylo by to duplikování již jednou načtených css stylů? Možná to blbě chápu :-) 

 

​​​​​​​Ano v případě, že je budu načítat. Pokud ale dělám custom zobrazení eshopu, nechci být svázaný styly od výrobce, styluji si vše sám

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum