Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Site lock

07. led 2023 16:31 #147650
Site lock od Pepíno
Začátečník
Ahojte, mám prosbu. V joomle 3 jsem používal jednoduchou komponentu Site lock.  Na stránky se dostali pouze uživatelé kteří měli heslo. Bohužel nemohu najít žádnou takovou free komponentu nebo modul... do joomla 4. Zkoušel jsem v administraci zadat úroveň přístupu na registrovaní, ale stále se stránky otvírají i bez přihlášení.

07. led 2023 18:35 #147651
Odpověď od Cony
Moderátor
Nevím co SiteLock přesně dělal, ale můžete 
- nastavit režim offline, pak se na web dostane jen ten, který má práva pro zobrazení offline módu
- nechat jen jednoduchou úvodn stránku např. s přihlašovacím boxem a všem ostatním položkám menu / článkům / kategoriím nastavit úroveň přístupu na Registrovaní

Ta druhá možnost je systematičtější.

07. led 2023 20:41 #147653
Odpověď od Pepíno
Začátečník
díky za radu, vyzkouším. Jen nechápu proč se stránky stále zobrazují, když mám zadáno přístup pouze registrovaným.

07. led 2023 23:37 #147657
Odpověď od Cony
Moderátor
Ale kde přesně to máte zadáno? Joomla nemá nic takového jako "přístup na stránky jen pro registrované", zřejmě jste tedy nastavil něco jiného s jiným významem...

08. led 2023 00:30 - 08. led 2023 00:32 #147659
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Asi myslel základní položku menu - Úvod, i když kdo ví -   

Proč to neřešíte na úrovni apache?
Tam joomla ani nevidíte a je to free

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

08. led 2023 19:24 #147665
Odpověď od Pepíno
Začátečník
V globálním nastavení - nastavení webových stránek -výchozí úroveň přístupu : mám dané Registrovaní.   Myslel jsem , že jde o přístup na stránky.

Powered by Fórum