Přihlásit se

Joomla 4.2.5 aktualizace

Joomla 4.2.5 je nyní k dispozici ke stažení. Jedná se o bezpečnostní vydání. Joomla! 3.10 bude i nadále podporována bezpečnostními opravami až do 17. srpna 2023, což vám dává dostatek času na naplánování přechodu na Joomla! 4 a případnou aktualizaci rozšíření na verze kompatibilní s Joomla! 4.

Phoca Download verze 4.0.0 Beta vydána

07. pro 2021 17:18 - 07. pro 2021 17:18 #145241
Ahoj, byla vydána nová verze Phoca Download - verze 4.0.0 Beta - určená opět jen pro testování v Joomle 4:

www.phoca.cz/news/1155-phoca-download-ve...ta-joomla-4-released











Kromě Phoca Download byly v poslední době vydány nové verze:

Phoca Carousel module www.phoca.cz/phoca-carousel-module

a

Phoca Particles module: www.phoca.cz/phoca-particles-module

Jako vždy, za feedback budu rád.

Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

11. led 2022 09:25 #145517
Odpověď od Filip Bartmann
Začátečník
Zdravím,

při instalaci balíčku "com_phocadownload_v4.0.0beta.zip" se vyskytuje problém, že vytvořené kategorie při vstupu do jejich detailu vykazují chybu 404. Když jsem se díval do kódu našel jsem, že problém se týká:

components/com_phocadownload/router.php na řádku 236 vidím toto:

if (isset($query))

a správně by mělo být:

if (!isset($query))

snad to někomu pomůže.

Máte problémy s Joomlou!?: skype: filbar

11. led 2022 16:15 - 11. led 2022 16:16 #145519
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

máš opravdu 4.0.0Beta verzi? Na řádku 236 žádnej takovej kód nevidím?

github.com/PhocaCz/PhocaDownload/blob/ma...site/router.php#L236

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

12. led 2022 09:28 #145525
Odpověď od Filip Bartmann
Začátečník
Ahoj,

upřesňuji tedy, že se to týká řádku 239 i tak z mé informace by mělo být, ale jasné čeho se to týká. Díky za upozornění. Upsal jsem se.

Máte problémy s Joomlou!?: skype: filbar

12. led 2022 11:29 - 12. led 2022 11:47 #145526
Odpověď od H13
Admin
Ok, ale pořád tomu nerozumím, můžeš to prosím popsat víc detailněji, abych tomu rozumněl, případně opravil.

if (isset($query))

a správně by mělo být:

if (!isset($query))


Ani takovej kód na řádku 239 není, je tam:
Code:
if (isset($query['id']))

protože se s polem
Code:
$query['id']
dále pracuje, tedy proto ta podmínka:
Code:
if (isset($query['id'])) { $category = false; if ((int)$query['id'] > 0) { $category = PhocaDownloadCategory::getCategoryById($query['id']); }

Tady to testuju a vypadá vše OK:
www.phoca.cz/demo/phoca-download-demo/1-documents

Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

12. led 2022 12:17 #145527
Odpověď od Bong
Moderátor
Podobnou chybu 404 u kategorií jsem nezaznamenal. Opravdu je to čistá instalace Phoca Download na J4? Před časem se řešilo něco podobného, když uživatel přeinstalovával a nepřepsaly se mu soubory.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum