Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

PhocaCart - Astroid ladění/nastavení e-shopu do chodu

30. říj 2021 00:52 #145097
Odpověď od H13
Admin

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Sylvie

08. lis 2021 09:36 #145129
Odpověď od Sylvie
Nováček
Dobrý den,
děkuji, sleduji situaci ohledně Astroidu.
Mám takové osobní dilema a zajímá mě prosím Váš názor.
Koupila jsem T4. Ale mám rozdělané dva weby na Astroidu, skoro hotové. Nejsem si jistá, jak to nyní bude fungovat. Nebudou tedy zatím (nebo nikdy) bezpečnostní aktualizace? To znamená, že ty weby mám předělat na jiném frameworku? Nebo to můžu třeba rok nechat běžet a uvidí se?
Pravda je, že ten T4 se musím nejdříve naučit ovládat a ty weby předělat na moje náklady? :unsure: čas vzácná to komodita....

08. lis 2021 20:08 - 08. lis 2021 20:37 #145131
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Vono asi záleží jaký vlastně weby to jsou.
Astroid snad poskakuje dál viz. github.com/joomdev/Astroid-Framework/issues/233
nova verze: github.com/templaza/astroid-framework/releases

Pokud to nejsou top weby (z pohledu návštěvnosti ... ), ale spíše "nizkorozpočet" tak bych se neunáhloval a zvýšil důraz na zálohy a jejich umístění mimo web. Předělat - záleží taky do jaké míry je tam ještě namotaný třeba JD builder ...

Jinak mi přijde teda výrazně jednodušší Helix ultimate než T4, ale je to asi o zvyku a potřebách.
Poděkovali: Sylvie

11. lis 2021 09:43 #145143
Odpověď od Sylvie
Nováček
Dobrý den Petře,
moc Vám děkuji za reakci!

Ano je tam zcela namotaný JD Builder :-D Používala jsem framework Astroid a ještě k tomu JD builder.

Weby jsou s návštěvností cca do 30 denně. Prostě menší firmy. Zálohování nepodceňuji.

S JD Builderem jsem se naučila dělat skoro poslepu, chvíli mi to dalo. Nejradši bych s tím pracovala dál...

T4 vypadá dost jinak, popravdě mi není moc sympatický, ale jak říkáte je to o zvyku... Můžu vyzkoušet ještě ten Helix. Akorát že si zas budu muset koupit k tomu ten jejich PB www.joomshaper.com/pricing#page-builder ? B) No jdu nyní vyzkoušet práci s Helix Ultimatum framework free zatím...

11. lis 2021 11:41 #145145
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

T4 vypadá dost jinak, popravdě mi není moc sympatický, ale jak říkáte je to o zvyku...


Ano je to o zvyku
Framework od Joomlart používám již od 2010 pro J15 a page builder od 2016 nyní klikám v tom jejich page builderu tak jak Vy == poslepu :)
A kdybych neprodlužoval každý rok vývojářskou licenci - osobně bych rád vyzkoušel dříve používaný YOOtheme a jejich page builder, ale stejně jako Vy - nechce se mi uřit nové věci, když to co mám ovládám poslepu :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Sylvie

Powered by Fórum