Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca cart - nastaveni QR do faktury

24. kvě 2018 21:39 #135969
Odpověď od Jiří
Uživatel
Díky za překlad a za vysvětlení :)

17. kvě 2023 11:26 #148312
Odpověď od Tomáš Vyhnálek
Uživatel
Už nějaký čas se snažím nastavit QR kód do faktury, ale nějak se  vtom ztrácím. Může mi prosím někdo sdělit krok po kroku jak postupovat.
Děkuji.

WebTOM - Webdesign & tvorba webu: www.web.tom-vyhnalek.cz

18. kvě 2023 00:34 #148319
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, pročetl jsi si tohle vlákno? Kde přesně máš problém?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

13. úno 2024 12:58 #149169
Odpověď od ender
Uživatel
Ahoj, já vůbec nechápu co mám vyplnit do:

QR kód informací PDF faktury
a co do
QR kód PDF faktury

když jsem tam zkoušel zadat kod z tohoto vlakna tak jej ib nebralo

můžte mě nějak navést? 

Další věc je, že když zobrazuju pdf s objednavkou nebo fakturou v eshopu, nebo v adminu je vše ok, ale jakmile dam odeslat mailem spolu s potvrzenim objednavky fakturu jako pdf (tzn odesilat html i pdf), místo cz znaků jsou tam otazníky..

mam vše default, nejnovější phoca cart i pdf plugin na joomle 5..

moc díky..

13. úno 2024 14:39 #149170
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

1) QR kód informace PDF faktury - znamená prostě jen popis, nějaká informace pro zákazníka typu: "Použijte tento QR kód pro zaplacení ..."

2) QR kód PDF faktury - obsah záleží na tobě, je prostě obsah kódu, který chceš lidem poslat. Většinou to bývá předpřipravený platební příkaz nějaké banky - ten by jsi měl získat u své banky a doplnit do něj proměnné dle potřeb, toto je příklad:


SPD*1.0*CC:CZK*ACC:CZ9762106701002215312991*AM:${totaltopay}*DT:${invoicedate}*X-VS:${INVOICENUMBER}*X-INV:SID%2A1.0%2AID:PROFÜ-Ing.Jiří Fürst%2ADD:${rok}{měsíc}{den}*2ATP:0%2AVII:CZ7910064118%2AINI:07043937%2ADUZP:${rok}{měsíc}{den}%2ATB0:${totaltopay}%2AT0:0*

3) Otazníky v PDF - pokud máš otazníky v PDF, je možný, že máš v PDF použitý písmo, co neumí česky, pak doporučují nainstalovat v Phoca PDF písmo s podporou češtiny.

www.phoca.cz/download/79-phocapdf/34-phocapdf-fonts

Tuším (já češtinu moc nepoužívám), že Freemono a nebo Dejavusans by měly umět česky. Zkus je nainstalovat a nastavit v Phoca PDF Phoca Cart pluginu. Mělo by to být OK.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: ender

13. úno 2024 14:50 #149171
Odpověď od Cony
Moderátor
Specifikace zde
Doporučuji NEuvádět datum - DT - některé banky jej přejmou do datumu platby a při delší splatnosti je pak platba zbytečně pozdržena, protože si uživatel nevšimne, že se mu vyplnilo datum a zakládá tak ne okamžitou platbu ale plánovanou platbu až na datum splatnosti.
Poděkovali: ender

Powered by Fórum