Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Online Joomla bar

24. úno 2021 09:16 #143827
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Já sice s klienty používám zoom z důvodu sharování obrazovek, ale protože máme firemní emaily na gmailu, tak asi google meets na mém macíkovi budou fungovat taky.
večer si pustím film (blacklist) a budu ready

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

24. úno 2021 09:59 - 24. úno 2021 10:00 #143828
Odpověď od Cufe
Admin

Martin70 napsal: Já jsem pro. I když pro začátek bych byl možná jen pasivní posluchač, uvidíme. Akorát teda nevím jestli ve čtvrtek nebo 26.2. :-) M.

Jo, to je ta těžká noc, ono se to přehouplo přes půlnoc, takže jsem to už automaticky psal +2 dny, tedy čtvrtek 25.2. samozřejmě ;)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

24. úno 2021 10:04 #143829
Odpověď od Cufe
Admin

Rudolf napsal: z důvodu sharování obrazovek

Rudo, asi tě překvapím nebo potěším, ale Google Meet sharování obrazovky taky umí ;)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

24. úno 2021 14:52 - 24. úno 2021 14:52 #143830
Odpověď od H13
Admin
Ano, sdílení obrazovek funguje standardně. My jsme s Petrem při ladění a odchytávání bugů v postadně celou dobu sdíleli obrazovky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Rudolf

24. úno 2021 18:40 #143831
Odpověď od Bong
Moderátor
Google Meet se teď využívá pro online výuku na školách, měl by šlapat bez problémů.
Jediné co mě zklamalo je, že se nedá prý otevřít kanál pro soukromou konverzaci s některým z účastníků.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. úno 2021 19:37 - 24. úno 2021 19:43 #143832
Odpověď od H13
Admin

Google Meet se teď využívá pro online výuku na školách, měl by šlapat bez problémů.
Jediné co mě zklamalo je, že se nedá prý otevřít kanál pro soukromou konverzaci s některým z účastníků.


Teoreticky stačí vytvořit novej odkaz a poslat ho jen tomu danému člověkovi. Problém ale u mě byl v tom, že kamera mohla běžet jen v jednom okně (tedy ne zároveň na dvou instancích). Ale u protější strany tomu tak nebylo, protější strana se připojila na dvě "místnosti" zároveň. Jak se to ale pak dělá se zvukem, těžko říct, protože mikrofon je jen jeden :-)

Se zoomem zkušenosti nemám, s ms teams negativní zkušenost, kdy počítač vůbec nestíhal (CPU i paměť). S meet, i když se mi na začátku zdál nepřehlednej, je všechno jednoduchý - většina lidí má gmail, vytvoření místnosti je jeden klick, sdílení místnosti také jednoduché a dokonce se dají srazy naplánovat do kalendáře, pozvat tam lidi a tuším, že ti lidi by měli mít přístup i bez administrátora - v ten vybraný pravidelný čas.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum