Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

2. sraz CZ/SK Joomla! (3.11.2018 - Olomouc)

02. lis 2018 10:41 #137425
Odpověď od Cufe
Admin
Ahoj, video bude, už mám kameru ;-)
Zveřejněný seznam registrovaných není úplný, bylo to kvůli sdílení dopravy.

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

02. lis 2018 10:47 - 02. lis 2018 10:48 #137426
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Super! A nic s tím nedělej, jak to natočíš tak to publikuj a je to. Já jsem dříve taky vždycky něco natočil a pak jsem to chtěl sestříhat, udělat prolnutí, intro, atd. Jenomže furt na to nebyl čas a velikonoční besídku ve školce jsem udělal v létě a to už skoro nikoho nezajímalo. Teď to natočím, pošlu to tak jak to je na Youtube a hotovo. Bez práce a stačí to.

Díky!

02. lis 2018 10:51 #137427
Odpověď od Cufe
Admin
Ten první sraz byl potřeba trochu zpracovat kvůli zmatkům s technikou na začátku, pak jsem jen doplnil titulky. Obecně nebyl časový prostor. Taky bych nerad, aby se spoléhalo jen na záznamy, ale aby byla snaha se sejít. Od monitoru/displeje to není přece ono. ;-)

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

02. lis 2018 20:49 #137435
Odpověď od Cufe
Admin
Jak jsem slíbil, píšu nabídku jídla na oběd (dovoz z restaurace v menu boxu, příbory zajištěny), do prezenčky zapíšete, co chcete, pak objednám. ;-)

Sobota, 3. listopadu 2018
Polévka
0,33 l Frankfurtská s párkem ... 35 Kč

Hlavní jídlo
150 g Pikantní hovězí guláš s feferonkou a cibulí, houskový knedlík ... 99 Kč
150 g Olomoucký řízek, smažené bramborové hranolky, tatarská omáčka (vepřová kotleta, šunka, tvarůžek-trojobal) ... 139 Kč
400 g Zapečené brambory s uzeninou, vejcem a sýrem, zelný salát s křenem ... 99 Kč
150 g Přírodní kuřecí plátek, smetanovo-sýrová omáčka, opékané brambory ... 119 Kč
400 g Těstoviny se smetanovým lososem, jarní cibulkou a parmazánem ... 109 Kč

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

02. lis 2018 21:20 #137437
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj, já mám taky malou "outdoor - china" kameru a zkusím live stream na ytb.. bude to pro mě novinka a někde si to musím vyzkoušet.. chci pak dělat live stream i fotbalových zápasů ;-)

už jsem to i vyzkoušel u sebe doma a fungovalo to :D tak uvidíme

02. lis 2018 21:30 #137438
Odpověď od Cufe
Admin
Super, Ondro, to by bylo fajn. Taky jsem přemýšlel nad live streamem na YT, ale říkal jsem si, že třeba ofiko až zase na dalším srazu, ale pokud zítra nahodíš live stream budu rád, aby se to minimálně otestovalo ;-) Díky.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum