Přihlásit se

Nová verze Joomla 5.1.4

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.4, společně s Joomla 4.4.8. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

n3t cookies a slick

18. čvn 2024 17:28 #149521
n3t cookies a slick od Ernst
Joomla Expert
mám trochu problém s posíláním údajů na seznam. podle návodu -  n3t-cookie-consent.readthedocs.io/en/latest/usage/faq/

ale jim to na seznam stále posílá -1 místo 0 nebo 1.

Poradíte prosím, kde dělám chybu?

tento kód jsem dal do index.php:
Code:
    <script type="text/javascript">     var seznam_retargeting_id = 12345;     </script>     <script type="text/javascript" src="//c.imedia.cz/js/retargeting.js"></script>     <script>     var conversionConf = {         id: 10000000,         value: 199.9,         consent: n3tConsentManager.allowedCategory('marketing') ? 1 : 0,     };

19. čvn 2024 13:42 #149529
Odpověď od Cony
Moderátor
Jako že to na seznam odesílá hodnotu "-1" (minus jedna)??

Hodí to nějakou JS chybu? Pošleš odkaz na web?

19. čvn 2024 18:17 - 19. čvn 2024 18:18 #149534
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
web je  diochi.cz/
js chybu která by s tím souvisela nevidím.

nejsem si jist, že to mám správně zadaný i zda správně kontroluji výsledek



dík za pomoc

20. čvn 2024 00:34 #149536
Odpověď od Cony
Moderátor
Posílá se to dřív, než je consent nahrán... I když kde se tam bere ta -1 je mi záhadou. 
Zkus tohle 
Code:
<script type="text/javascript">   var seznam_retargeting_id = 12345; </script> <script type="text/javascript" src="//c.imedia.cz/js/retargeting.js"></script> <script type="text/javascript"> var conversionConf = {   id: 10000000,   value: 199.9,   consent: 0, }; window.addEventListener('n3t.cookieconsent.accept', function(event) {   conversionConf.consent = n3tConsentManager.allowedCategory('marketing') ? 1 : 0;   if (window.rc && window.rc.conversionHit) {     window.rc.conversionHit(conversionConf);   } }); </script>

Dej vědět, popř. upravím FAQ.

20. čvn 2024 08:12 #149537
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Dík, ale 
je to bohužel stejné

zkoušel jsem ten skript dát na konec index.php, také to nepomohlo.

Napadlo mě, ty máš přístup na  www.testdio.cz.uvds249.active24.cz/ ?

Nemůžeš se podívat tam?

20. čvn 2024 13:08 - 21. čvn 2024 12:12 #149538
Odpověď od Cony
Moderátor
Sakra chlapi, čtěte dokumentaci a nekopírujte jen ukázkové kódy, ještě ke všemu jen částečně  :(

Jste mně s Frantou donutili otevřít nápovědu k Skliku, takže, 

1/ skript už není //c.seznam.cz/js/retargeting.js ale //c.seznam.cz/js/rc.js (ve FAQ to bylo správně, ten skript jsi asi měl z nějakého starého pluginu, nebo dokumentace, měnilo se to tuším rok, dva zpátky)
2/ Motáš dohromady konverze a retargeting, konverze volají window.rc.conversionHit a jsou to konverze, tj. např. dokončení objednávky eshopu. Retargeting volá window.rc.retargetingHit a je to retargeting, tj. na každé stránce.

Ve FAQ byla popsána konverze, ne retargeting, doplnil jsem teď oba kódy, ale je potřeba použít tak jak potřebuješ. Tzn. v tvém případě, kdy je to jen retargeting a zřejmě neodesíláš ani údaje uživatele (email, telefon apod.) asi nějak takto
Code:
<script src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script> <script>   window.addEventListener('n3t.cookieconsent.accept', function(event) {     var retargetingConf = {         rtgId: 123456,         itemId: "67890",         category: "Zahrada | Stínící technika | Zahradní slunečníky",         pageType: "offerdetail",         rtgUrl: "https://example.com?hello=world",         consent: n3tConsentManager.allowedCategory('marketing') ? 1 : 0,     };     window.rc.retargetingHit(retargetingConf);   }); </script>
 
Kompletní příklad je ve FAQ
Poděkovali: Ernst

Powered by Fórum