Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Open AI v Joomla - překlad

31. bře 2023 16:01 - 31. bře 2023 16:02 #148157
Odpověď od H13
Admin
Co se týče popisů produktů, tak tady už se může hrát jiná liga:

Vytvoř mi popis produktu motyky s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou

Motyka s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou je tradiční zemědělský nástroj, který se využívá zejména k okopávání a uvolňování země. Rukojeť je vyrobena z kvalitního dřeva a má ergonomický tvar, který se přizpůsobuje tvaru ruky a umožňuje pevný úchop. Dřevo je ošetřeno speciální úpravou, která zvyšuje jeho odolnost vůči vlhkosti a mechanickému poškození.

Násada motyky je vyrobena z odolného kovu a má zelenou barvu, která zaručuje vysokou viditelnost a snadnou identifikaci nástroje v zahradě. Tvar násady je uzpůsoben pro snadné a efektivní okopávání půdy a oddělení kořenů od hlíny.

Tento tradiční zemědělský nástroj s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou je ideální pro práci v zahradě, na poli, nebo v zemědělském podniku. Jeho kvalitní provedení a ergonomický design zaručují efektivní a pohodlnou práci s minimálním úsilím.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. bře 2023 20:22 #148158
Odpověď od Bong
Moderátor
Začal jsem testovat všechny komponenty, pluginy a moduly, co jsem na JED našel, když už je ta umělá inteligence tak populární :-)
No a zároveň i s překladem. Veliké díky za tipy!

Content - OpenAI Meta Description - generuje na stisk tlačítka meta popis v editovaném článku... Strašně se vykecává (víc než 160 znaků) a velice často nepochopí skutečný smysl článku.

OpenAI Dalle-2 - modul generuje obrázky nebo fotokoláže podle textového zadání... Zatím hračka, zadání musí být v angličtině a i tak je to zmatkář. No schválně, co jsem požadoval, aby mi vygeneroval?

 

AI Content Generator - komponenta pro generování obsahu + plugin pro vkládání do obsahu Joomly.

Poměrně solidní výsledky, hlavně v angličtině. Má zatím problém s češtinou (už jsem zavalil autora seznamem chyb, ať má co dělat). Ale jako inspirace pro generování popisů do shopu asi ano. Můžem to rozebrat na molekuly ve čtvrtek.

Tohle spáchal na stejný dotaz (ale opravdu záleží na hromadě parametrů, třeba styl a tón psaní...):

Vytvoř mi popis produktu motyky s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou

"Motyka s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou pro snadnou práci."

Motyka s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou je praktický a univerzální nástroj, který je vhodný pro různé úkoly v zahradě. Je vyroben z kvalitního dřeva a má zelenou násadu, která je odolná vůči poškození a odolná vůči vlhkosti. Motyka je lehká a snadno se ovládá, což umožňuje pohodlnou a bezpečnou práci. Je vhodná pro vyhrabávání, hrabání a odstraňování plevele. Je to skvělý nástroj pro každého, kdo chce udržovat svou zahradu v dobrém stavu.

Jaký druh dřeva je použit na rukojeť motyky?

Rukojeť motyky je obvykle vyrobena z jasanového dřeva.

Jak dlouhá je rukojeť motyky?

Délka rukojeti motyky se může lišit v závislosti na typu motyky a výrobci. Obecně je rukojeť motyky dlouhá mezi 1,5 a 2 metry.

Jaká je hmotnost motyky?

Hmotnost motyky závisí na velikosti a typu nástroje. Obecně může motyka vážit od 1 do 5 liber.

Motyka s dřevěnou rukojetí a zelenou násadou je praktický a spolehlivý nástroj pro údržbu zahrad. Je vyrobena z kvalitního dřeva a má odolnou zelenou násadu, která je vyrobena z kvalitního oceli. Motyka je lehká a snadno se ovládá, což umožňuje pohodlnou práci. Je vhodná pro vytrhávání plevele, hrabání a další údržbu zahrad. Je to spolehlivý nástroj, který vám pomůže udržovat vaši zahradu v dobrém stavu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

31. bře 2023 23:27 #148159
Odpověď od Cony
Moderátor
Jasnej fake, ten člun není žlutej a ani ta částka nesouhlasí :DD
Poděkovali: Bong

01. dub 2023 00:19 #148160
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel
Nemá někdo ChatGPT 4? že by jsme viděli lepší výsledky.
Samo že do budoucna lepší data = placená verze.
Např. je /bude plug-in mimo jiné na Shopify viz openai.com/blog/chatgpt-plugins

 

01. dub 2023 02:11 #148161
Odpověď od H13
Admin

Nemá někdo ChatGPT 4?


Já jsem zatím na čekací listině a tuším, že Pavel asi taky.

Ty pohádky to motá opravdu jako baron Prášil, ale například ten popis produktu už je použitelnej.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum