Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština pro Community Builder

21. pro 2022 21:55 #147520
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Ještě jsem si na něco vzpomněl, už to tam je ale dost dlouho, asi jde také o překlad. U registrace se zobrazuje u jednotlivých polí zda jsou povinná a mi to ukazuje u všech, která mám povinná, že povinná nejsou viz foto. Já tam mám všechna pole povinná, kromě profilového obrázku a ukazuje to že nejsou povinná.
 

16. úno 2023 09:09 #147851
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Po delší době jsem se přihlásil z mobilu na svých webech a když si kliknu na profil, tak tam jsou ty záložky (Podrobnosti účtu, Fórum, Blogy atd), jenže na mobilu je tam málo místa, tak nejsou zobrazené hned všechny, jen asi dvě a dále je tam možnost rozkliknout si další, ale text odkazu rozkliknutí tam stojí MORE a po rozkliknutí se změní na Less.

16. úno 2023 21:46 #147862
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste si aktualizovat češtinu. Byla vydána nová verze, těch  změn je více.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. úno 2023 21:57 #147863
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Ano už je to česky, díky :-)

18. úno 2023 18:49 - 18. úno 2023 19:08 #147888
Odpověď od Pavel Krajíček
Začátečník
Po dokončení registrace přijde uživateli email, kde mimo jiné stojí:

"Jakmile bude emailová adresa ověřena budou moděrátoři upozorněni na nutnost dokončení aktivace vašeho účtu."

To slovo moděrátoři je nějaké pofidérní.
 

18. úno 2023 21:12 - 19. úno 2023 09:47 #147891
Odpověď od Bong
Moderátor
 nechal jsem pro jistotu projet soubory překladu kontrolou pravopisu a gramatiky a opravil všechny nalezené chyby.
Opravou chyb ale zmizel důkaz, že překlady jsou ruční práce.

Zkuste aktualizovat.

EDIT: Zvláštní je, že se často objevuje u některých slov: "Formální vyjadřování. Zvažte použití neutrálního výrazu namísto archaického." Alternativu, ale nenabídne ... Opravdu jsou ty překlady psané staročeštinou?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum