Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

začátečník, dvě menu, formulář a galerie

05. lis 2012 14:59 #99513
Odpověď od Bong
Moderátor
Ještě se tu zapomnělo na možnost nahrát ukázková data při instalaci Joomly. Zkuste to a můžete se hrabat v hotových příkladech...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. lis 2012 14:51 #99802
Odpověď od Lukáš Fibiger
Uživatel
Tak jsem zkusil literaturu, našel jsem si něco o menu, o modulech a dvě menu už mám :-)
Mám taky formuláře pomocí breezingForms.

S čím jsem pohořel je galerie, podle reakcí tady na fóru jsem chtěl zkusit phocagallery, ale to zdá se v 3 verzi joomly zatím nefunguje :-( .
Máte někdo nějakou jednoduchou galerii pro 3 verzi joomly ?
Jo ta phoca hází Fatal error, používá nedefinovanou konstatntu DS .

A poslední co jsem opravdu nikde nenašel, a co nevím jestli jde.
Chci na web úvodní stránku, která nebude vypsána v menu, prostě vstupní stránka webu na kterou půjde se vrárir kliknutím na logo v záhlaví. Zatím mám prostě článek s názvem "vstup" v hlavním menu, ale nějak mi přijde že to není dobře.

12. lis 2012 14:58 #99803
Odpověď od Cony
Moderátor
DS je opravdu změna v Joomla 3.0 - pokud je tam tato chyba, Phoca zatím na 3.0 nepoběží.

12. lis 2012 15:16 #99805
Odpověď od Lukáš Fibiger
Uživatel
Aha díky za info, aspoň vím že "tudy ne přátelé." .

Nevíte o nějaké galerii která by v 3 běžela ? Stačí mi něco naprosto jednoduchého, prostě jen pár fotek s náhledy.

Díky

12. lis 2012 15:44 #99807
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Jestli není konstanta DS v Joomle 3.0 definována, tak vůbec nechápu strategii vývoje Joomly. Proč musí být pro každou verzi Joomly jiná verze rozšíření? Omlouvám se za OT ...

12. lis 2012 16:10 #99809
Odpověď od Pavel M.
Začátečník
A co přes Widgetkit? Ve Free verzi obsahuje : Lightbox / Media Player / Slideshow / Spotlight

Demo:
Code:
http://www.yootheme.com/widgetkit/examples/lightbox

p4vel ;)

Powered by Fórum