Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

nový PB Nicepage

05. led 2019 15:49 #138542
nový PB Nicepage od vrtaak
Začátečník
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s novým page builderem Nicepage ? Je to volný pokračovatel Artisteeru a je to vlastně theme builder i page builder, ve formě desktop i rozšíření pro Joomla. Vím že spousta lidí tady page buildery neuznává, ale já se bez nich neobejdu. V poslední době jsem hodně používal SP Page Builder od JoomShaperu, ale když si teď prohlížím a zkouším Nicepage, tak mi to přijde o krok dál oproti ostatním. Ale teprve se s Nicepage seznamuju, co to všechno dělá a jak to funguje...
Poděkovali: Speedi

19. led 2019 21:28 - 19. led 2019 21:32 #138643
Odpověď od Speedi
Uživatel
Ahoj, taky zkouším a poznávám..
Můžeme o tom pokecat podrobněji?
Díky.

20. led 2019 19:06 #138645
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
A tady můžete poznávat další Page Builder :)

www.joomlart.com/blog/t4-joomla-page-builder-preview

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: vrtaak

21. led 2019 10:20 #138646
Odpověď od vrtaak
Začátečník

Speedi napsal: Ahoj, taky zkouším a poznávám..
Můžeme o tom pokecat podrobněji?
Díky.

Jak to myslíš, pokecat? Jestli se chceš zeptat na něco podrobnějšího tak se ptej, když budu vědět odpovím ;-)

21. led 2019 10:46 #138647
Odpověď od vrtaak
Začátečník

Rudolf Baláš napsal: A tady můžete poznávat další Page Builder :)

www.joomlart.com/blog/t4-joomla-page-builder-preview

Díky za tip, podívám se na to.
Nicepage je zatím v beta verzi, takže spousta věcí běžných v jiných page builderech tam zatím není, tvůrci je slibují dodělat v dohledné budoucnosti. Co se mi ale líbí už teď a s čím sem se zatím jinde nesetkal, je práce s vrstvama a možnost overlapingu, tedy přesouvání prvků přes sebe, všechno live drag and drop, připomíná mi to spíš práci s grafikou v InDesignu než webový page builder, což je mi sympatický ;-)
Jinak tedy aktuálně jsem začal používat Gridbox Pro, jsem s ním mnohem víc spokojený než s SP Page Builderem Pro. Zkoušel jsem ještě Quix, ale ten mě vůbec neoslovil.

21. led 2019 23:51 #138652
Odpověď od Cony
Moderátor

vrtaak napsal: Co se mi ale líbí už teď a s čím sem se zatím jinde nesetkal, je práce s vrstvama a možnost overlapingu, tedy přesouvání prvků přes sebe, všechno live drag and drop, připomíná mi to spíš práci s grafikou v InDesignu než webový page builder, což je mi sympatický ;-)

A přesně toho bych se spíš bál, než to uvítal. Vznikne z toho dost pravděpodobně absolutní pozicování s hromadu výjimek pro responsivu a množstvím CSS (možná i inline) stylů.

Powered by Fórum